Попов: Генплан розвитку Києва буде прийнято лише після скасування будівництв у зелених зонах - Політика - dt.ua

Попов: Генплан розвитку Києва буде прийнято лише після скасування будівництв у зелених зонах

28 жовтня, 2011, 15:13 Роздрукувати

Генеральний план розвитку Києва на період до 2025 року буде прийнято з урахуванням пропозицій громадян, а також після скасування землевідводів у зелених зонах міста

© Андрій Товстиженко, ZN.UA

«Міська адміністрація також готує свої побажання щодо змін до проекту Генплану», - пише глава КМДА Олександр Попов у своїй статті для ZN.UA.

«
Зокрема, я поставив завдання проаналізувати всі землевідведення в зелених зонах і підготувати проекти рішень про їх скасування, де це можливо. Що маю на увазі? Наприклад, Київрада свого часу виділила ділянку землі в Солом’янському парку, на вул. Волгоградській, під будівництво житлового будинку, але робіт там досі не розпочато. Тому ГУ архітектури підготувало пропозицію про скасування цього землевідведення. У нашому списку на скасування вже тепер значиться приблизно 20 адрес: у парках «Крістерова гірка», «Обо­лонь», «Троєщина», «Дружби народів» та інших. І робота з аналізу землевідведень ще далека до завершення», - зазначив глава КМДА.

А. Попов нагадав, що робота над Генпланом почалася кілька років тому. «
На час мого призначення на посаду голови КМДА робота над Генпланом наближалася до завершення. Як на мене, було б неправильно кидати на півдорозі справу, на яку вже витрачено мільйони бюджетних коштів», - упевнений він.

«
Ми проаналізували цей документ і дійшли висновку, що вихідні дані, які закладено в нього, відповідають реаліям. Чисель­ність населення, стан шляхів, транспорту, соціальної сфери на теперішній момент — усе було скрупульозно проаналізоване й лягло в основу подальших розрахунків. Цільове чи функціональне призначення окремих територій визначалося на базі даних містобудівного та земельного кадастрів, як і велить законодавство. Це офіційна інформація від розробників Генплану, за яку вони несуть відповідальність перед органами держекспертизи», - підкреслив О. Попов.

Детальніше читайте в статті О. Попова «Генеральний план збереження унікальності Києва» в свіжому номері «Дзеркала тижня. Україна».

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >