Полторак розповів про реакцію Пентагону на український законопроект про нацбезпеку

Поділитися
Полторак розповів про реакцію Пентагону на український законопроект про нацбезпеку Полторак прозвітував перед депутатами про свою поїздку до США © Facebook/Степан Полторак
Голова Міноборони представив проект закону профільному комітету Верховної Ради.

За словами міністра оборони Степана Полторака, керівництво Міноборони США й очільник Пентагону Джеймс Меттіс позитивно оцінили проект закону України "Про національну безпеку й оборону".

"Цей законопроект отримав дуже хорошу оцінку наших партнерів під час моєї зустрічі в Вашингтоні, 2 лютого, з міністром оборони США Джеймсом Меттісом. Наші друзі та партнери підтримують нас у прагненні відповідати критеріям і стандартам Альянсу, щоб у нас була можливість створити сильну професійну армію", - заявив Полторак під час зустрічі з членами профільного комітету Верховної Ради в середу, 7 лютого.

Міністр оборони ознайомив депутатів з положеннями законопроекту, а також відзвітував про витрачання бюджетних коштів у 2017 році.

Полторак зазначив, що в розробці проекту закону брали участь радники та експерти з країн НАТО.

"До законопроекту включені всі основні вимоги та положення щодо реформування Міністерства оборони, Збройних сил України, виконання стратегічного Оборонного бюлетеня, починаючи від впровадження демократичного цивільного контролю над Міноборони і завершуючи розподілом функцій, завдань Генерального штабу Збройних сил України", - уточнив міністр.

Як повідомлялося, 17 січня РНБО схвалив проект закону "Про національну безпеку", який передбачає законодавче закріплення планів України на членство в НАТО та Євросоюзі.

У розробці законопроекту брали участь експерти з НАТО, США та ЄС.

На початку лютого голова Пентагону Джеймс Меттіс закликав Україну якомога швидше прийняти закон про національної безпеки країни.

У червні 2016 року президент Петро Порошенко підписав Стратегічний оборонний бюлетень України– документ оборонного планування, розроблений з метою визначення основних напрямків реалізації воєнної політики України та розвитку сил оборони до кінця 2020 року, який передбачає курс на інтеграцію України до НАТО.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі