Політики часто і в неробочий час відвідують Генпрокуратуру – ЗМІ

Поділитися
Політики часто і в неробочий час відвідують Генпрокуратуру – ЗМІ У ГПУ зачастили народні депутати © e.kryzhanivsky / Depositphotos
Найбільш частими відвідувачами офісу ГПУ виявилися депутати правлячої партії.

Політики та депутати, представники в основному провладних партій, масово відвідують офіс Генеральної прокуратури у Києві. Приходять вони часто в неробочий час і по справах, про які воліють не говорити публічно, повідомляється в розслідуванні програми "Схеми" "Генпрокуратура Юрського періоду" , журналісти якої місяць спостерігали за тим, хто з політиків і коли буває в Генпрокуратурі.

Частіше за інших в ГПУ приїжджає народний депутат від "БПП" Олександр Третьяков. При цьому сам він це відкидає і каже, що у журналіста "хвора фантазія". А ось генпрокурор Юрій Лученко такі візити фактично підтверджує: "Іноді мені хочеться вилаятися з ким-то, спустити пар. По-дружньому сісти, поговорити про життя. У мене з Третьяковим дружні відносини".

Приїжджає в ГПУ також народний депутат Олександр Грановський, заїжджаючи на закриту службову територію.

Депутат повідомив, що зустрічається з керівництвом Генеральної прокуратури з наступних причин: "Єдина мета моїх зустрічей з керівництвом ГПУ - взаємодія, допомога, своєчасна реакція на ті чи інші обставини".

Луценко стверджує, що в цьому році зустрічався з депутатом, однак припускає, що Грановський приїжджає до Генеральної прокуратури на допити у справі навколо ТРЦ "Скай Молл", за який судяться колишній партнер Грановського Андрій Адамовський і естонський бізнесмен Хіллар Тедер.

Близький соратник Грановського, депутат і друг президента Ігор Кононенко також відвідує ГПУ. Він відмовився пояснити причину своїх вечірніх візитів. Луценко на питання журналістів відповів, що Кононенко приїжджає консультуватися "з питань фракції".

А ось депутат від "БПП" Руслан Сольвар, незважаючи на озвучену журналістами дату візиту, заперечує відвідування ГПУ.

"Абсолютно не розумію, про що ви говорите. Ви помилилися", - відповів він.

Депутат Богдан Дубневич повідомив, що приїжджав в ГПУ з особистих питань.

Луценко прокоментував візит Дубневича так: "Наскільки я знаю, він дає свідчення в прокуратурі. Зі мною обговорював проблему "Укрзалізниці", обговорював проблему правління залізниці. Чесно, не пам'ятаю".

Також журналісти зафіксували, як 7 березня Юрій Луценко перебував в офісному центрі, де розташовується офіс депутата Гліба Загорія, одночасно з депутатом Олександром Третьяковим.

Вечірній візит генпрокурор пояснив тим, що Загорій, Третьяков і він вітали дружин один одного з 8 березня. При цьому дружину Луценка привітали заочно.

За інформацією сайту "Наші гроші", у жовтні минулого року депутат Загорій придбав елітну нерухомість у 67-річної жінки, яка раніше працювала бухгалтером в компанії, що належала родині генпрокурора Луценко.

"За рік не було публічних протестів Луценко проти втручань представників інших гілок влади, парламенту або президента в роботу прокуратури. Зате місяці спостережень показали, як політики, депутати, в основному з провладних політсил, масово відвідують ГПУ. Деякі по справах, про які не готові говорити публічно. І часто - у неробочий час", - йдеться у матеріалі журналістів.

В 2016 році Луценко повідомив, що ГПУ починає "велику риболовлю на велику рибу".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі