Поліція так і не знайшла вибухівки у "замінованому" будинку Авакова в Харкові

Поділитися
Поліція так і не знайшла вибухівки у "замінованому" будинку Авакова в Харкові Після візиту НАБУ до Авакова-молодшого будинок на Мироносицькій екстрено "замінували" © Володимир Рисенко / Facebook
В харківській поліції відзвітували про евакуацію 70 осіб і перевірки більше 2 тисяч квадратних метрів площі.

Харківська поліція не виявила вибухових речовин у приміщенні, в якому детективи НАБУ у вівторок, 31 жовтня, проводили слідчі дії в рамках розслідування справи про так звані "рюкзаки Авакова".

"31 жовтня о 12:34 у чергову частину Київського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що на телефонну лінію 102 зателефонував невідомий чоловік. Він заявив про нібито закладену вибухівку в будинку на вулиці Мироносицькій", - сказано в повідомленні прес-служби ГУ НП в Харківській області. За даним фактом зареєстровано кримінальне провадження за ч. 1 ст. 259 Кримінального кодексу.

Співробітники поліції, що прибули на місце, перекрили рух на вулицях Мироносицькій та Свободи. У ГУ НП відзвітували про евакуацію 70 осіб та перевірку більше 2300 квадратних метрів площі.

В цей же час за місцем реєстрації сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Олександра на Мироносицькій, 22 детективи НАБУ проводили слідчі дії.

Нагадаємо, 31 жовтня в рамках розслідування справи про так звані "рюкзаки Авакова" були затримані син голови МВС Олександр Аваков, екс-заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар, а також підприємець Володимир Литвин.

У НАБУ наполягають, що закупівля МВС рюкзаків за завищеними цінами у 2015 році завдала державі збитків на суму 14 млн гривень, відповідне правопорушення кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) КК України. У Міністерстві внутрішніх справ вважають дії детективів НАБУ політичними, а не юридично обґрунтованими.

Як повідомляли ЗМІ, у лютому 2015 року МВС уклало договори з компанією "Дніпровенд" на п'ять тисяч рюкзаків вартістю 14,5 млн гривень та ПП "Плигачов" на одну тисячу рюкзаків вартістю 2,1 млн гривень. У червні 2015 року журналісти з'ясували, що рюкзаки були придбані через підприємства, підконтрольні Авакову.

Нагадаємо, в лютому поточного року було опубліковано відео, зняте прихованою камерою, на якому людина, схожа на сина голови МВС Арсена Авакова Олександра обговорює з людиною, схожою на екс-заступника міністра Сергія Чеботаря поставку партії тактичних рюкзаків для підрозділів відомства за завідомо завищеною ціною.

У вересні цього року в інтерв'ю DT.UA директор НАБУ Артем Ситник розповів про те, що розслідування справи щодо "рюкзаків Авакова" поступово просувається.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі