Події на Кавказі не вплинули на відношення українців до своєї незалежності

Поділитися
Війна на Кавказі не вплинула на рівень підтримки українцями незалежності своєї країни. Такі результати двох послідовних соціологічних опитувань, проведених Центром Разумкова.

Війна на Кавказі не вплинула на рівень підтримки українцями незалежності своєї країни. Такі результати двох послідовних соціологічних опитувань, проведених Центром Разумкова.

За даними соціологів, якби референдум щодо державної незалежності України відбувався в липні цього року, незалежність країни підтримали б 50% громадян, не підтримали б — 25%. У серпні співвідношення прихильників та супротивників незалежності склало 52 і 22%.

У разі відкритого військового протистояння захищати країну в липні виразили готовність 51% респондентів. У серпні цей показник склав 48%.

При цьому в липні 2008 року 25% респондентів вважали, що рівень життя в країні покращав, 55% — говорили про його погіршення, а 11% — не бачили істотних змін.

Тоді ж 15% опитаних заявили, що рівень соціальної захищеності в країні покращав, 58% — нарікали на його погіршення, а 16% — констатували відсутність змін в даній сфері.

Використано результати загальнонаціональних соціологічних опитувань, проведених Центром Разумкова 7—23 липня 2008 року (2006 респондентів), і 21—29 серпня 2008 року (2009 респондентів). Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Детальніше читайте в статті Людмили Шангіної «Після свята, або Підрахування курчат восени» в свіжому номері «ДТ».

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі