Перша стадія плану щодо спрощення візового режиму з ЄС може бути завершена до саміту у Вільнюсі

Поділитися
Перша стадія плану щодо спрощення візового режиму з ЄС може бути завершена до саміту у Вільнюсі Ян Томбінський
Для виконання першої фази плану дій з лібералізації візового режиму Рада повинна ухвалити законопроект про внесення змін до законодавчих актів, що стосуються запобігання та протидії дискримінації та доопрацювати і прийняти законопроект про державну антикорупційну політику.

Посол Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський не виключає, що український парламент вже до кінця листопада завершить першу стадію плану дій щодо лібералізації безвізового режиму між Україною та ЄС і таким чином, приведе своє антидискримінаційне антикорупційне законодавство у відповідність з вимогами ЄС.

"Ми сподіваємося, що є ще час до Вільнюського саміту, воно ще не вичерпано, і ми ще можемо в кінці цього місяця побачити завершення цієї першої стадії і перейти до наступної," - сказав Томбінський в ході парламентських слухань "Безвізовий вирішимо між Україною та ЄС: перспективи і нові можливості для громадян України" у середу, 6 листопада в Києві.

Він нагадав, що для того, щоб завершити першу фазу плану дій щодо лібералізації візового режиму між Україною та ЄС, український парламент повинен "подолати два бар'єру - прийняти два законодавчих акти та привести законодавство України у відповідність з вимогами ЄС в антидискримінаційне та антикорупційне законодавство України".

"Двох елементів у плані дій не вистачає. Це не вимога з боку Євросоюзу - це елементи спільного плану дій, узгодженого між Україною та ЄС. Обидві сторони під цим підписалися", - зазначив Томбінський.

Як раніше повідомлялося, для виконання першої фази плану дій з лібералізації візового режиму між Україною та ЄС український парламент повинен прийняти законопроект про внесення змін до законодавчих актів України, що стосуються запобігання та протидії дискримінації в Україні (№2342) і доопрацювати та ухвалити законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що стосуються реалізації рекомендацій європейської комісії у сфері державної антикорупційної політики (№3312). !zn

Читайте також:

Азаров запевнив, що Україна виконала більшість умов для підписання асоціації з ЄС

Не надавши Україні перспективу членства в ЄС, Брюссель ризикує провалити всю ассоциационную політику

ЄС може надати Молдові безвізовий режим в 2014 році, з Україною все складніше

Після підписання угоди Україна-ЄС Росія може запровадити для українців візи

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі