Пайєтт застеріг українців від проведення дострокових виборів і розкритикував вимоги Тимошенко

Поділитися
Пайєтт застеріг українців від проведення дострокових виборів і розкритикував вимоги Тимошенко Пайєтт вважає вимоги Тимошенко небезпечними для України © @GeoffPyatt
Дипломат вкотре нагадав, що США і МВФ готові надавати допомогу стабільного уряду, який активно проводить реформи.

Позачергові парламентські вибори відвернуть український уряд від проведення необхідних реформ, а виконання вимог лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко може зашкодити співпраці України з МВФ.

Про це посол США в Україні Джеффрі Пайєтт заявив, відповідаючи на запитання учасників 2-ої щорічної конференції демократичного управління, організованої Міжнародним республіканським інститутом, в Києві в п'ятницю, 1 квітня.

"США як ваш друг може сказати вам, що протягом наступного року або двох Україна виграла б, якщо б у неї був період без нових виборів, під час якого можна було б просувати вперед реформи", – зазначив дипломат.

При цьому він підкреслив, що рішення про можливі вибори повинні приймати самі громадяни України.

Голова дипломатичної місії також розкритикував вимоги Тимошенко, яка вона висунула учасникам переговорів щодо створення нової парламентської коаліції. Їх реалізація не сприятиме порозумінню з Міжнародним валютним фондом.

"Я критично ставлюся до тих коментарів та пропозицій, які пані Тимошенко висловила за цей тиждень. Вона описала їх як вимоги до нової коаліції, і вони будуть мати вплив на те, що може бути скасовано угоду з МВФ", – застеріг Пайетт.

За словами дипломата, це стало б трагедією для України.

"Ваш уряд виконав багато роботи в сфері реформ, це великий прогрес. Ви зараз на тому етапі, коли ви бачите ознаки відновлення економічного зростання, це не моя думка, це інформація Світового банку і фінансової статистики", – підсумував посол.

Перед поїздкою до Вашингтона президент Петро Порошенко заявив про те, політична криза в Україні буде вирішена цього тижня. За словами президента України, урядовий криза є ще одним викликом, що стоїть перед країною, але він є ще й шансом.

Раніше голова Верховної Ради Володимир Гройсман висловив думку про те, що до кінця нинішнього тижня не вдасться створити парламентську коаліцію.

28 березня у Верховній Раді було офіційно оголошено про вихід фракції "Радикальної партії Олега Ляшка" (21 депутат) з парламентської коаліції. Таким чином в коаліції залишилися тільки дві фракції: "Блок Петра Порошенко" (135 народних депутатів) і "Народний фронт" (81). Раніше з коаліції офіційно вийшли "Батьківщина" (19 осіб) і "Самопоміч" (26).

Раніше стало відомо, що парламентська фракція "Блоку Петра Порошенко" на засіданні прийняла офіційне рішення про підтримку кандидатури спікера Володимира Гройсмана на посаду голови Кабінету міністрів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі