Робота в Раді - Парубій прокоментував роботу Ради на цьому тижні - Політика - dt.ua

Парубій прокоментував роботу Ради на цьому тижні

26 травня, 2017, 18:06 Роздрукувати

У Верховній Раді немає голосів за більшість проектів законів. Незважаючи на це Парубій задоволений роботою парламенту.

Парубій випромінює оптимізм, попри відсутність голосів за більшість законопроектів © Василь Артюшенко, DT.UA

Цього пленарного тижня Верховна Рада ухвалила понад два десятки позитивних рішень: вісім законів у цілому, сім законів - у першому читанні, п'ять постанов, повідомив спікер парламенту Андрій Парубій.

На його думку, це є "високим результатом роботи Верховної Ради".

Парубій особливо відзначив роботу парламенту у вівторок, коли розглядались блоки питань Комітетів з питань свободи слова та ЗМІ і екологічної політики: "Ми змогли повністю ці два тематичні блоки пройти. Ми вже говорили про закон про мову на телебаченні, і прийняли ще два закони з інформаційного блоку; також повний блок законопроектів, які були рекомендовані Комітетом з питань екологічної політики, були підтримані, - і вони навіть є ширшими, аніж питання екологічної політики, бо поміж них є закони, які давно просить прийняти Європейський Союз, зокрема, про оцінку впливу на довкілля".

Парубій відмітив також і жорстку дискусію під час розгляду закону про кібербезпеку у четвер. "Цей закон був надзвичайно важливий для питання безпеки, бо інформаційна складова війни, яку веде проти нас Російська Федерація, є дуже значною".

За його словами, закон був обговорений, всі поправки, які викликали дискусію, були вилучені. І перед остаточним прийняттям в другому читанні було ухвалено рішення направити його на повторне друге читання. "Я сподіваюсь, вже у найближчі тижні ми зможемо остаточно цей закон прийняти, і я вважаю, що ми зняли ту інтригу, яка навколо цього закону почала розгортатись і в колах експертів, і в колах журналістів".

Читайте також: Рада відправила базовий закон про ТОВ на повторне друге читання

23 травня Верховна Рада встановила 75%-ві мовні квоти на телебаченні. Згідно із законом, у загальному тижневому обсязі мовлення телерадіоорганізацій загальнонаціональної та регіональної категорії мовлення частка передач та/або фільмів державною мовою має становити не менше 75% у кожному з проміжків часу між 07:00 і 18:00 і між 18:00 і 22:00.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №31, 24 серпня-30 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >