ПАРЛАМЕНТ НЕ ПОДОЛАВ ВЕТО ПРЕЗИДЕНТА - Політика - dt.ua

ПАРЛАМЕНТ НЕ ПОДОЛАВ ВЕТО ПРЕЗИДЕНТА

12 липня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №26, 12 липня-19 липня

Верховна Рада України не подолала вето Президента на закон, що передбачає реструктуризацію заборгованості по квартплаті, платі за житлово-комунальні послуги, за газ і електроенергію...

Верховна Рада України не подолала вето Президента на закон, що передбачає реструктуризацію заборгованості по квартплаті, платі за житлово-комунальні послуги, за газ і електроенергію. Парламенту також не вдалося прийняти закон у новій редакції.

У четвер за подолання вето на закон «Про списання та реструктуризацію заборгованості по квартплаті, платі за житлово-комунальні послуги, спожиті газ і електроенергію» проголосували 108, проти — 17 із 423 депутатів, що брали участь у голосуванні.

За прийняття закону в новій редакції з пропозиціями Президента проголосували 205 із 423 депутатів, що зареєструвалися в залі.

Президент пропонував виключити з закону норму про списання заборгованості за житлово-комунальні послуги. На думку глави держави, списання заборгованості призведе до порушення Конституції, оскільки воно порушує принцип соціальної справедливості і рівності прав громадян стосовно значної частини населення, яка протягом останніх років в умовах економічної кризи оплачувала комунальні платежі, зазначив глава держави.

Законом пропонувалася реструктуризація заборгованості по квартплаті, платі за житлово-комунальні послуги, газ і електроенергію, що склалася на дату вступу в силу закону на термін до 60 місяців залежно від суми боргу і рівня доходів громадян.

Законом пропонується списати частину загальної заборгованості, що перевищує розмір боргу, який підлягає реструктуризації.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво