Рада проголосувала за ратицікацію договорів з Сінгапуром, Грузією, Туреччиною і Бразилією - Політика - dt.ua

Парламент проголосував за ратифікацію важливих угод з чотирма країнами

15 січня, 04:39 Роздрукувати

Документи, підтримані депутатами, розширять сферу співробітництва з названими країнами

Голосування було достатньо одностайним © Василь Артюшенко, DT.UA

Депутати Верховної Ради проголосували за ратифікацію угод та протоколів між Україною і Сінгапуром, а також Грузією, Бразилією і Туреччиною. Голосування було достатньо одностайним.

Прийнято в цілому проект закону про ратифікацію протоколу про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Республіки Сінгапур про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням стосовно податків на доходи. Відповідне рішення підтримали 328 народних депутатів України.

Також ухвалили законопроект про ратифікацію протоколу між Урядом України та Урядом Грузії про внесення змін до Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Грузія про вільну торгівлю від 9 січня 1995 року . Відповідне рішення підтримали 328 народних депутатів України.

Окрім того, депутати ухвалили проект закону про ратифікацію Угоди про співробітництво у сфері розвитку між Урядом України та Урядом Турецької Республіки, це дозволить реалізувати положення угоди та створить організаційно-правові засади співробітництва між країнами щодо технічного і фінансового постачання товарів. Відповідне рішення підтримали 335 народних депутатів України.

Також депутати ухвалили законопроект про ратифікацію Договору між Україною та Федеративною Республікою Бразилія про взаємну правову допомогу та правові відносини у цивільних справах. Відповідне рішення підтримали 332 народних депутатів України.

Читайте також: Зеленський підписав закон про ратифікацію з США угоди FATCA

Раніше міністерство фінансів направив у Верховну Раду законопроекти про уникнення подвійного оподаткування з п'ятьма країнами. Як повідомляє прес-служба міністерства, законопроекти стосуються скасування подвійного оподаткування та запобігання ухиленню від сплати податків на доходи з Кіпром, Малайзією, Швейцарією, туреччиною, Великобританією і Північною Ірландією.

За матеріалами: УНН /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1277, 11 січня-17 січня Архів номерів | Зміст номеру < >