Несумлінний позичальник? На олівець! - Політика - dt.ua

Несумлінний позичальник? На олівець!

20 листопада, 2009, 17:38 Роздрукувати Випуск №45, 20 листопада-27 листопада

Державна прикордонна служба України інформує про тимчасове обмеження виїзду за межі країни несумлінних позичальників банків...

Державна прикордонна служба України інформує про тимчасове обмеження виїзду за межі країни несумлінних позичальників банків.

Завдання щодо дотримання вимог закону про тимчасову відмову у виїзді за кордон громадян України, які мають невиконані кредитні зобов’язання, покладено на прикордонне відомство відповідно до указу президента України «Про заходи щодо забезпечення відновлення стабільності у банківській системі» від 08.10.2009 № 813/2009 та плану організації його виконання, схваленого на засіданні Кабінету міністрів 21.10.09 (протокол № 68), повідомляє прес-служба Держприкордонслужби.

Відповідно до статті 6 Закону «Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України», однією з підстав для обмеження є чинні неврегульовані договірні або інші невиконані зобов’язання — до виконання зобов’язань або вирішення спору за узгодженням сторін у передбачених законом випадках чи забезпечення зобов’язань заставою, якщо інше не передбачене міжнародним договором України.

«У зв’язку з тим, що дії деяких позичальників призводять до виникнення неплатоспроможності банківських установ, порушення прав і законних інтересів вкладників та інших кредиторів банків, Державна прикордонна служба України забезпечить своєчасне виконання судових або прокурорських рішень про тимчасове обмеження у праві виїзду цих громадян за межі України. Безперешкодно виїхати за межі України вони зможуть після погашення заборгованості», — підсумовано у повідомленні прес-служби.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво