НАЗК отримало завдання від Банкової скласти протокол на Лещенка - джерело

ZN.UA Ексклюзив
Поділитися
НАЗК отримало завдання від Банкової скласти протокол на Лещенка - джерело Своїми діями НАЗК побічно підтвердив інформацію про те, що його члени отримують завдання на Банковій © НАЗК / Facebook
Своїми діями НАЗК побічно підтверджує те, що на Банковій ставляться завдання, які агентство реалізовує.

Про те, що одну з перших підозр НАЗК оголосить народному депутату від БПП Сергію Лещенку, DT.UA знало ще в листопаді.

Як на початку листопада DT.UA повідомило джерело в адміністрації президента, заступник глави НАЗК Руслан Радецький буває на Банковій регулярно, зустрічаючись із заступником глави АП Олексієм Філатовим та іншими чиновниками АП. За інформацією джерела, Радецький отримав завдання скласти протокол на Сергія Лещенка щодо купівлі квартири в центрі Києва. Журналіст DT.UA намагався зв'язатися з паном Радецьким для отримання відповіді на цей і інші, не менш важливі питання. Однак чиновник зберігав мовчання.

З цього приводу 10 листопада DT.UA в інтерв'ю задало питання члену НАЗК Руслану Рябошапці. Однак Рябошапка запевнив, що не може говорити про протокол щодо Лещенка, оскільки на той момент ще не було "порядку повної перевірки декларацій", який слід затвердити.

Фрагмент інтерв'ю DT.UA із членом НАЗК Русланом Рябошапкою
Фрагмент інтерв'ю DT.UA із членом НАЗК Русланом Рябошапкою
DT.UA

Однак, 1 грудня НАЗК склав протокол на Сергія Лещенка. Таким чином, своїми діями НАЗК побічно підтвердив інформацію про те, що його члени отримують завдання на Банковій.

Нагадаємо, за підсумками першого етапу е-декларування загальні задекларовані народними депутатами грошові активи досягли показника в 11,993 млрд у гривневому еквіваленті.

Інформаційне агентство Reuters підрахувало, що, згідно з деклараціями, 24 члена українського уряду разом володіють 7 мільйонами доларів лише готівкою. А декларації двох братів з фракції Петра Порошенка – Богдана та Ярослава Дубневичів - свідчить, що у них є 26 мільйонів доларів, і це теж лише те, що вони не тримають на банківських рахунках.

Екс-заступник голови СБУ Віктор Трепак вважає, що незважаючи на дійсно величезний позитив е-декларування, слід зважати на його великі ризики та небезпеки, зумовлені ситуацією в державі і можливістю використовувати результати декларування всупереч його основному призначенню. Детальніше читайте в матеріалі "Е-приховування та е-полювання" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі