Зарплата депутатів - Народні депутати підвищили собі зарплату заднім числом - Політична ситуація в Україні. Новини, огляди, аналітика, ексклюзиви. - dt.ua

Народні депутати підвищили собі зарплату заднім числом

7 грудня, 2017, 19:03 Роздрукувати

Базова зарплата депутата складе 17,6 тис. грн. Крім того, будуть виплачуватися міністерські надбавки.

Депутати підвищили собі зарплату перед голосуванням за бюджет © Василь Артюшенко, DT.UA

Верховна Рада схвалила постанову про встановлення зарплати народних депутатів на рівні міністрів. Постанова №7172 підтримав 235 народних депутатів.

Постанова набирає чинності з дня її прийняття та застосовується з 1 жовтня 2017 року.

"Встановити розмір посадових окладів народних депутатів України на рівні посадових окладів членів Кабінету міністрів України, виходячи з розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року", - йдеться в документі.

У постанові передбачено, що народним депутатам виплачуються надбавки до посадового окладу в розмірі, встановленому для членів Кабміну.

Загальний місячний фонд для оплати праці помічників-консультантів народного депутата України встановлено в розмірі 25 прожиткових мінімумів.

Посадові оклади народних депутатів України визначаються у прожиткових мінімумах, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року, у таких розмірах: голова Верховної Ради - 12,0; перший заступник голови Верховної Ради - 11,5; заступник голови Верховної Ради - 11,0; голова комітету Верховної Ради, Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації, керівник депутатської фракції (депутатської групи) у Верховній Раді - 10,5; перший заступник, заступник голови комітету Верховної Ради, Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації, секретар комітету Верховної Ради, Спеціальної контрольної комісії з питань приватизації, заступник керівника депутатської фракції (депутатської групи), голова підкомітету комітету - 10,3; член комітету - 10,0.

Читайте також: Порошенко пропонує підвищити мінімальну зарплату до 4100 грн

З 1 грудня 2017 року прожитковий мінімум для працездатних осіб виріс на 78 грн - до 1 762 грн.

За матеріалами: DT.UA /
Залишайтеся в курсі останніх подій! Підписуйтесь на наш канал в Telegram
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Останній Перший Популярні Усього коментарів: 1
  • Бурундук Бурундук 8 грудня, 04:48 Цинізм цих людей не має меж. Потрібне повне перезавантаження парламентських сил, я, звичайно, не маю на увазі "нові сили" Саакашвілі, аморальність і цинізм (мета виправдовує засоби) якого в історії з Курченком може сміливо конкурувати з нашими парламентаріями. На нинішньому політичному ландшафті - усі покидьки. Немає за кого голосувати, при тому що народ нормальний, захищає Україну від російської агресії та ще й якось виживає. Необхідні нові політичні сили, інакше політичну корупцію не подолати, а нинішнє політичне сміття руйнує нормальні стимули до зростання економіки країни (не вміє і не розуміє, що це таке, але вміє подбати про свої матерільні інтереси, 423 "міністри" у ВР - це щось неймовірне). При цьому науковці отримують 3 тисячі гривень зарплати (і з 1 січня, виходить, будуть отримувати менше ніж працівники з мінімальною зарплатою в Україні - 3700 гривень), тому що фінансуються урядом (за згодою з ВР) на 50% зайнятості, це не тільки злидні сьогодні, з 50% фінансування зарплат пенсії вийдуть меншими ніж 0,25% зарплати, але "добрий" уряд і парламент подбають, щоб вони не були меншими ніж 1456 гривень, бо ж меншу пенсію (з повним трудовим стажем) ніби вже нікому не можна призначити. Як сказав Гройсман: "Це справедливість, хто отримує більшу зарплату і робить більше відрахувань у ВР, має отримувати й більшу пенсію". Що ж, панове міністри і "міністри", можу лише побажати, щоб ваші зарплати і пенсії, за вашу "працю", стали вам поперек горла. згоден 0 не згоден 0 Відповісти Цитувати ДякуємоПоскаржитись
Випуск №20, 26 травня-1 червня Архів номерів | Зміст номеру < >