На короткому повідку у «РосУкрЕнерго» - Політика - dt.ua

На короткому повідку у «РосУкрЕнерго»

3 листопада, 2006, 00:00 Роздрукувати Випуск №42, 3 листопада-10 листопада

Згідно з інформацією, отриманою від ряду промислових підприємств східного регіону України, за ста...

Згідно з інформацією, отриманою від ряду промислових підприємств східного регіону України, за станом на 1 листопада 2006 року ЗАТ «Укргаз-Енерго» (спільне підприємство «РосУкрЕнерго» і НАК «Нафтогаз України»), в порушення своїх зобов’язань згідно з договорами, укладеними з ВАТ «ДніпроАзот», ВАТ ДМЗ ім.Петровського, ВАТ «ПГЗК», ВАТ «Суха Балка», ВАТ «Запоріжсталь», ВАТ «МГЗК», ВАТ «ОГЗК», ВАТ «ЗЗФ», ВАТ «Стахановський феросплавний завод», АТЗТ «ЗМЖК», АТЗТ «Харківський жирокомбінат», ВАТ «КЗРК», не виділило лімітів споживання природного газу в листопаді 2006 року зазначеним споживачам. Попри неодноразові письмові запити, офіційної відмови від здійснення поставок природного газу підприємствам не надавалось. Водночас багато які з перелічених підприємств у повному обсязі або частково авансували вартість необхідних у листопаді ресурсів газу.

Згідно з існуючим в Україні порядком, відсутність лімітів споживання природного газу на поточний місяць призводить до фактичного припинення газопостачання підприємства.

Зазначені промислові споживачі звернулися з листами до міністра палива та енергетики України Ю.Бойка, висловлюючи своє занепокоєння з приводу можливих екологічних, економічних і соціальних наслідків, вимагаючи терміново врегулювати ситуацію, зобов’язати ЗАТ «Укргаз-Енерго» виконати зобов’язання за укладеними договорами та не допустити припинення чи обмеження газопостачання підприємств.

Промисловці висловили готовність відстоювати порушені права та інтереси в суді.

Довідково. ЗАТ «Укргаз-Енерго» є спільним підприємством НАК «Нафтогаз України» та «РосУкрЕнерго», яке монопольно здійснює реалізацію природного газу, що поставляється з території Російської Федерації, промисловим споживачам.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво