В агітаційних наметах Порошенка на Київщині збирають особисті дані виборців - Політика - dt.ua

На Київщині в агітнаметах Порошенка відкрито "вербують" виборців

21 лютого, 2019, 20:55 Роздрукувати

В наметах агітатори вимагають заповнювати анкети із зазначенням персональних даних.

Потенційним виборцям пропонують попрацювати волонтером у штабі Порошенка © oporaua.org

Спостерігачі "Опори" зафіксували факти збору персональних даних виборців в агітаційних наметах кандидатів у президенти на Київщині. Зокрема, в місті Бровари Київської області в наметах не тільки роздають агітаційні матеріали, але і наполегливо пропонують заповнити анкети щодо підтримки кандидата, вказавши при цьому свої особисті дані - адресу проживання, телефон та ініціали.

Подібна агітація за кандидата в президенти Петра Порошенка зафіксована в наметах на вулиці Київській, Гагаріна та Короленка, де крім агітаційної поліграфічної продукції, агітатори наполегливо просили заповнити лист "Діалог з президентом" і підписати "Анкету прихильника Петра Порошенка", вказавши свої персональні дані для контакту. За словами агітаторів, номер телефону указується для того, щоб перед виборами можна було уточнити, чи дійсно людина буде голосувати за Порошенка.

В анкеті пропонується вказати, яку інформацію виборець хотів би отримувати - про ініціативи президента або отримувати запрошення на зустрічі з депутатами політичної команди. Також пропонується стати волонтером для розповсюдження агітаційних матеріалів серед друзів і знайомих, або ж стати спостерігачем або членом дільничної виборчої комісії на виборах Президента (виключно на волонтерських засадах).

Також в анкеті просять вказати свої особисті дані - прізвище, ім'я, по батькові, дату народження, мобільний телефон, електронну пошту, адресу проживання і поставити свій особистий підпис.

агитация
oporaua.org
агитация
oporaua.org
агитация
oporaua.org

Крім анкет, агітатори роздають в наметах листи "Діалог з Президентом", в яких пропонується відповісти на ряд питань: "Яке з досягнень Президента України Петра Порошенка для Вас є найбільш важливим? Як Ви вважаєте, які найважливіші завдання для Петра Порошенка після переобрання його Президентом України на наступних виборах? Як Ви ставитеся до Президента України Петра Порошенка і до того, що він робить?".

У Баришівці представники "Опори" зафіксували факт розповсюдження анкет в наметах кандидата в президенти Юлії Тимошенко. Агітатори роздають поліграфічну агітаційну продукцію , зокрема газету "Вечірні Вісті", календарі з зображенням кандидата і зошит з прізвищем та ім'ям кандидата.

Також агітатори пропонували заповнити анкету, в якій містяться три питання: "Як Ви оцінюєте зміни у вашому житті за останній рік? Чи знайомі Ви з планом виведення країни з кризи, представленим у Новому курсі Юлії Тимошенко? В країні вже кілька років йде війна. Хто, на Вашу думку, більше за всіх заробляє на цій війні?"

агитация
oporaua.org

При заповненні анкети, агітатори просили вказати свій особистий номер мобільного телефону і прізвище, ім'я і по батькові. На питання, навіщо збираються особисті дані, в наметі відповіли, що це такий вид соціологічного опитування, потім за цими номерами будуть дзвонити і запитувати, чи дійсно той, хто заповнив анкету, є прихильником кандидата в президенти Юлії Тимошенко.

Читайте також: Агітація зі слоганом кампанії Порошенка з'явилася на сторінці підрозділу ЗСУ

Як повідомлялося раніше, журналісти розкрили масштабну схему скуповування голосів виборців кандидатом у президенти Петром Порошенком. Сітка зі збору голосів може стати найбільшою за всю історію українських виборів. Передбачається, що завдяки цій системі Порошенко може отримати додатково 7-10% голосів виборців.

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >