Міжнародні санкції проти України - Політика - dt.ua

Міжнародні санкції проти України

3 червня, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №21, 3 червня-10 червня

Понад 30 країн Європи визнали порушення Україною її міжнародно-правових зобов’язань через будівництво каналу Дунай—Чорне море...

Понад 30 країн Європи визнали порушення Україною її міжнародно-правових зобов’язань через будівництво каналу Дунай—Чорне море.

У м. Алмати, Казахстан, відбулася друга зустріч країн, що є сторонами Оргуської конвенції (Конвенція про доступ до інформації, участь громадськості у процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля). Конвенція закріплює права громадян на екологічну інформацію, на участь в процесі прийняття рішень і доступ до правосуддя з екологічних питань.

Понад 30 країн, які є сторонами Конвенції, прийняли рішення щодо політичних санкцій проти України у зв’язку із порушенням основних положень Конвенції в ході будівництва каналу Дунай—Чорне море. Цьому рішенню передувала правова оцінка дій уряду України Комітетом із дотримання Конвенції (що уповноважений розглядати скарги на держави).

Санкції, що були прийняті, включають зобов’язання розробити та подати до кінця 2005 року стратегію і графік впровадження положень Конвенції у національне законодавство та створення механізмів практичної реалізації Конвенції.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво