МІЖ ДВОХ МАНДАТІВ - Політика - dt.ua

МІЖ ДВОХ МАНДАТІВ

18 жовтня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №40, 18 жовтня-25 жовтня

Виборча комісія Криму в п’ятницю на своєму засіданні відмовилася реєструвати народного депутата Льва Миримського депутатом Верховної Ради Криму...

Виборча комісія Криму в п’ятницю на своєму засіданні відмовилася реєструвати народного депутата Льва Миримського депутатом Верховної Ради Криму.

Як пояснив голова виборчкому Михайло Малишев, пославшись на інформацію керівника апарату Верховної Ради України Валентина Зайчука, у секретаріат українського парламенту не надходило ніяких заяв від Л.Миримського, що стосуються дострокового припинення ним повноважень народного депутата у зв’язку з обранням депутатом кримського парламенту. За словами М.Малишева, Л.Миримський також не робив подібних усних заяв.

Тому, зазначив М.Малишев, на даний момент «немає жодних відомостей про те, що Л.Миримський вжив заходів для того, аби озвучити своє бажання скласти із себе повноваження депутата Верховної Ради України».

Представник Л.Миримського Олександр Шеховцов заявив на засіданні виборчкому, що рішення про нереєстрацію є незаконним, і буде оскаржено в суді.

Сам Л.Миримський неодноразово заявляв, що складе із себе повноваження народного депутата лише після одержання мандата депутата кримського парламенту.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво