Міністр оборони Полторак проінспектував хід навчань Sea Breeze-2019 в Одесі

Поділитися
Міністр оборони Полторак проінспектував хід навчань Sea Breeze-2019 в Одесі Цього разу на навчаннях випробувані справжні новації
Степан Полторак відвідав флагман вітчизняного військового флоту фрегат "Гетьман Сагайдачний".

В Одесі тривають україно-американські навчання Sea Breeze-2019, які проводяться з 1997 року. Перші навчання проводилися в Криму, на озері Донузлав і на полігоні "Широкий лан" під Миколаєвом. У навчаннях беруть кораблі і підрозділи України та інших країн. Якщо в перший раз країн було 6, то в цьому році їх - 19.

В Одесі міністр оборони України Степан Полторак проінспектував хід проведення міжнародних навчань Sea Breeze-2019. Про це повідомляє прес-центр Міністерства оборони України, передає Радіо Свобода.

"Сьогодні міністр оборони України Степан Полторак відвідав флагман вітчизняного військового флоту фрегат "Гетьман Сагайдачний". В ході візиту глава оборонного відомства заслухав звіт командуючого Військово-морськими силами Збройних сил України адмірала Ігоря Воронченка про хід проведення міжнародних військово-морських навчань Sea Breeze-2019, – сказано в повідомленні.

Зокрема, Воронченко доповів про залучення в нинішні навчання сил і засобів, про етапи проведення навчань і необхідності їх проведення, незважаючи на загрозливу ситуацію в Азово-Чорноморському регіоні.

На заслуховуванні доповіді, крім представників керівництва навчань від української сторони, також був присутній керівник навчань Sea Breeze-2019 від американської сторони капітан Метью Лиман.

Степан Полторак прокоментував вчення на своїй сторінці в Facebook.

"Переконаний у важливості проведення подібних навчань, зважаючи на складну обстановку в Азово-Чорноморському регіоні. Зазначені навчання сприятимуть розвитку та подальшій інтеграції ВМС та ЗС України загалом до євоатлантичного простору", - написав глава військового відомства.

За інформацією прес-центру ВМС України, в цьому році в навчаннях Sea Breeze-2019 беруть участь кораблі та підрозділи України, США, Болгарії, Великобританії, Греції, Грузії, Данії, Італії, Латвії, Естонії, Канади, Литви, Молдови, Норвегії, Румунії, Польщі, Франції, Туреччини і Швеції – 19 країн. Загальна чисельність особового складу – понад 3000 військовослужбовців. Задіяні 28 військових кораблів і суден забезпечення, 27 літальних апаратів.

В цей раз справжньою новацією стало відпрацювання річкового елемента. Крім того, в морському компоненті навчань заплановано проведення артилерійських стрільб, висадки доглядових груп та вдосконалення взаємодії спецпідрозділів. У водолазних тренінгах вперше бере участь спецпідрозділ "ДОЗОР" Державної прикордонної служби України.

У навчаннях беруть участь ракетний есмінець USS Carney, оснащений крилатими ракетами Tomahawk, і допоміжний десантний корабель Yuma ВМС Сполучених Штатів. Напередодні кораблі прибули до порту Одеси, повідомляє прес-служба 6-го флоту ВМС США.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі