Медведєв засудив Україну за фашизм - Політика - dt.ua

Медведєв засудив Україну за фашизм

13 травня, 2011, 18:18 Роздрукувати

Активізація фашистських організацій в Естонії, Грузії і в Україні свідчить про незрілість політичних засад цих країн, переконаний президент РФ Дмитро Медведєв.

 Д. Медведєв вважає, що посилювати законодавство в цій сфері не варто. Водночас підкреслив він, "існуюче законодавство повинно бути ефективним, питання полягає в ефективності застосування".

"Ми повинні перш за все звернути увагу не на суворість Кримінального кодексу, а на те, щоб він працював", - підкреслив Д. Медведєв.

"Чорт знає хто, чорт знає під якими прапорами ходить, руки підкидають у привітаннях, пропагують речі, від яких волосся дибки стає у наших людей похилого віку. Якби мертві знали - в труні б перекинулися", - сказав Д. Медведєв.

"Тому перш за все потрібно вимагати дотримання чинних правил кримінального закону та їх неухильного застосування і поширення на всіх, хто живе в нашій країні, - підкреслив він. - Тоді ми з такими проблемами в Росії стикатися не будемо ".

Говорячи про відродження фашизму в колишніх радянських республіках, Д. Медведєв зазначив: "Що стосується Естонії, Грузії, Україні - мені це також сумно, дивитись гидко"."Це свідчить про незрілість політичних засад у цих країнах", - вважає президент РФ.

"Але не наша справа їх критикувати. Це справа виборців - формувати власну владу", - сказав Д. Медведєв.

"Якщо влада танцює на кістках людей, які колись захищали їх країну, ми повинні розуміти, яке в нас ставлення буде до цієї влади, і виходячи з цього вибудовувати нашу зовнішню політику", - заявив глава російської держави.

За матеріалами: /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >