Медвєдєв: Активна позиція громадян - гарна ознака, але хаосу ми не допустимо - Політика - dt.ua

Медвєдєв: Активна позиція громадян - гарна ознака, але хаосу ми не допустимо

22 грудня, 2011, 08:41 Роздрукувати

Президент РФ Дмитро Медвєдєв заявив про неприйнятність спроб маніпулювання людьми та розпалювання соціальної ворожнечі.

"Ми не дамо провокаторам і екстремістам втягнути суспільство у свої авантюри, не допустимо і втручання ззовні у наші внутрішні справи", - заявив Д.Медвєдєв у посланні Федеральним зборам.

Д.Медвєдєв заявив про це після того, як торкнувся теми минулих парламентських виборів у Росії. Він зазначив, що за їхніми підсумками було зроблено різні заяви як у Росії, так і за кордоном, і хтось задоволений результатами цих виборів, "хтось не зовсім, хтось зовсім не задоволений".

"Право людей висловлювати свою думку усіма законними способами гарантовано, але спроби маніпулювати громадянами Росії, вводити їх в оману, розпалювати у суспільстві соціальну ворожнечу, неприйнятні", - сказав Д.Медвєдєв.

Він підкреслив, що влада Росії уважно і з повагою сприймає будь-яку критику на адресу державних інститутів та окремих посадових осіб і робить висновки, якщо ця критика справедлива.

"Відновлюємо законність там, де її було порушено, приймаємо необхідні рішення на основі консультацій з основними політичними силами, висловлюємо свою позицію, заперечуємо в необхідних випадках, якщо критика безпідставна", - сказав Д.Медвєдєв.

На самому початку своєї промови президент РФ привітав депутатів Держдуми шостого скликання з початком роботи і висловив готовність до "діалогу з усіх питань".

Д.Медвєдєв заявив, що Росії необхіден демократичний розвиток, а не хаос. "Росії потрібна демократія, а не хаос. Потрібна віра у майбутнє і справедливість", - сказав Д.Медвєдєв в посланні Федеральним Зборам у Москві у четвер.

"Те, що суспільство змінюється, а громадяни все активніше висловлюють свою позицію, пред'являють законні вимоги до влади - це гарна ознака, ознака дорослішання нашої демократії. І, з моєї точки зору, це хороша тенденція, яка принесе користь нашій країні як політична конкуренція, що змушує працювати більш якісно, ​​швидше відгукуватися на проблеми мільйонів російських сімей", - сказав глава держави.

Він заявив, що назве заходи, які він пропонує прийняти у найближчий час, щоб "дати громадянам більше можливостей впливати на політику російської держави, на прийняття будь-яких рішень, які зачіпають їхні права та інтереси".

Стало відомо, що на спеціальний рахунок, відкритий для проведення 24 грудня у Москві мітингу «За чесні вибори», надійшло 3 млн руб. - тобто вся необхідна для технічного оснащення заходу сума.

 

За матеріалами: /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >