Ляшко та Лозовий навідувались до голови МВС перед голосуванням за зняття імунітету в Раді

Поділитися
Ляшко та Лозовий навідувались до голови МВС перед голосуванням за зняття імунітету в Раді Лозовий разом із Ляшком їздив до Авакова після засідання Регламентного комітету щодо зняття недоторканості © Преса України
Згодом "Народний фронт" не проголосував за зняття недоторканості з Лозового. А "Радикальна партія" не підтримала зняття недоторканості з Дейдея.

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко та його однопартієць Андрій Лозовий після засідання Регламентного комітету Верховної Ради вирушили до Міністерства внутрішніх справ України. На засіданні комітету 5 липня розглядалось питання зняття з Лозового депутатської недоторканості, повідомляють журналісти "Наших грошей з Денисом Бігусом".

Одразу після засідання Регламентного комітету автівка "радикалів", Toyota Land Cruiser, була помічена журналістами на в'їзді у внутрішній двір міністерства на вул. Богомольця, 10. Політики пробули в міністерстві близько години, після чого у супроводі охорони залишили його.

При цьому коментувати мету візиту лідер "РПЛ" відмовився.

"З робочою метою. Я не зобов'язаний вам звітувати. Я, як народний депутат, маю право відвідування будь-які державні органи, в мене була в цьому потреба - я відвідував", - наголосив Олег Ляшко під час розмови з журналістами.

За тиждень після цих відвідин Верховна Рада розглядала подання Генеральної прокуратури України щодо зняття недоторканності з п'ятьох народних депутатів, зокрема, Євгена Дейдея (Народний фронт) та Андрія Лозового (Радикальна партія).

На цьому засіданні фракція РПЛ практично у повному складі не підтримала зняття недоторканності з Дейдея (один голос). Зняття імунітету з Лозового не підтримала половина "Народного фронту" (42 депутати "за" з 81).

За версією слідства, з 1 січня 2007 по 31 грудня 2015 року Лозовий умисно ухилявся від сплати податків. Загалом депутат завдав державі збитків на суму понад 1,8 млн грн. Також він занизив суму оподатковуваного доходу на 8,6 млн грн, що призвело до несплати до бюджету податку на доходи фізичних осіб за певний період у розмірі 1 717 221,4 грн і військового збору у розмірі 129 339,71 грн.

21 червня ГПУ направила у Верховну Раду подання на притягнення Андрія Лозового до кримінальної відповідальності.

5 липня Регламентний комітет визнав подання на Лозового законним і мотивованим, але недостатньо обґрунтованим. При цьому сам Андрій Лозовий звернувся до членів Регламентного комітету Верховної Ради з проханням підтримати подання генерального прокурора України Юрія Луценка про зняття з нього депутатської недоторканності.

На засіданні 11 липня депутати парламенту не підтримали зняття з "радикала" недоторканості та притягнення його до кримінальної відповідальності.

Детальніше про подання ГПУ на народних обранців і їхні наслідки для депутатів читайте в матеріалі Олексія Леменова ""Пакетна" недоторканність" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі