Луценко назвав дату розгляду КДКП скарги Ситника на Холодницького

Поділитися
Луценко назвав дату розгляду КДКП скарги Ситника на Холодницького Луценко пообіцяв не тиснути на Комісію, яка розглядає скаргу на Холодницького © Facebook/Назар Холодницький
Генпрокурор нагадав, що Комісія не бачить підстав для звільнення керівника САП.

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів розгляне питання про дисциплінарну відповідальність голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького 24 липня, повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

"Він постане Перед комісією за скаргою Ситника (директора Національного антикорупційного бюро України Артема Ситника, – Ред.) і Луценко 24 липня. Це засідання прийматиме рішення про ступінь його відповідальності за дисциплінарний проступок, зафіксований під час санкціонованих судом негласних оперативно-розшукових дій", - розповів керівник ГПУ на брифінгу в понеділок, 16 липня.

Луценко нагадав, що попередньо КДКП не побачила підстав для звільнення Холодницького, але рішення Комісії він прогнозувати не став.

"Яке рішення прийме КДКП - мені невідомо. Незважаючи на всі натяки, щоб я зустрівся з членами комісії з цього питання, я зустрічатися з ними не буду", - запевнив генпрокурор, пообіцявши не чинити жодного тиску на членів КДКП.

Раніше Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів (КДКП) винесла власні рекомендації у справі керівника САП Назара Холодницького, в якому рекомендується оголосити йому догану, але не звільняти, хоча Холодницький "не забезпечив дотримання вимог до професійної етики та поведінки прокурора, а тому в його діях є склад дисциплінарного проступку".

У той же час, директор НАБУ Артем Ситник, написав заяву главу САП, вважає, що після такого проступку є підстави для звільнення Холодницького з посади.

20 березня на зовнішній поверхні акваріума в робочому кабінеті голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури виявили приховані засоби прослуховування. Слідчі дії стосовно керівника САП проводило Національне антикорупційне бюро під процесуальним керівництвом ГПУ.

Директор НАБУ Артем Ситник заявив про те, що під час прослуховування кабінету Холодницького вдалося зафіксувати інформацію про тиск на певних посадових осіб для прийняття ними певних рішень. Згодом генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив про те, що в записах, зроблених у кабінеті, не виявлено підстав для притягнення його до кримінальної відповідальності, але зафіксовано дисциплінарне порушення в роботі.

31 травня прокурори ще на місяць продовжили розгляд скарги проти Холодницького.

Детальніше про справу головного анткорупційного спецпрокурора читайте у матеріалі Олександра Лємєнова "Кейс Холодницького: звільнять, посадять чи домовляться?" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі