Юрій Луценко минулого року заробив 76 тисяч гривень, його родина – три мільйони

Поділитися
Юрій Луценко минулого року заробив 76 тисяч гривень, його родина – три мільйони Родина Луценка минулого року заробила три млн гривень © vlasti.net
Протягом 2015 року лідер фракції БПП жив лише на одну зарплату.

Лідер фракції "Блоку Петра Порошенка" Юрій Луценко минулого року заробив 76 405 гривень. Щомісяця Луценко отримував зарплатню розміром близько 6300 гривень, йдеться у його декларації про доходи, опублікованій на сайті Верховної Ради.

Натомість доходи членів родини Луценка перевищили три мільйони гривень. Дружина народного депутата Ірина Луценко також представляє БПП у Верховній Раді. У Юрія та Ірини Луценко два сина - Олександр і Віталій.

Основним джерелом доходів Луценко зазначив зарплатню, окрім 844 гривень, вказаних у колонці "дивіденди, проценти".

У декларації йдеться, що родина депутата отримала 1,3 млн гривен завдяки підприємницькій діяльності. Ще 700 тисяч гривень сім'ї вдалося заробити на продажі майна, 368 тисяч – від оренди, 96 тисяч - страхових виплат, 31 тисячу – в якості дивідендів. Члени родини Луценка отримували щомісяця близько 8 тисяч гривень зарплатні, що загалом складає 96 тисяч гривень.

Читайте також: НАБУ перевірить декларацію про доходи Мартиненка

Луценко проживає у квартирі площею 181 кв. м і має ще одну на 21,7 кв. м. У власності родини зазначена третя квартира площею 92 кв. м. Також сім'я будинок площею 203 квадрата й орендує ще один площею 859 кв. м.

Народний депутат разом з родиною мають зімельну ділянку на 7 соток і орендують ще одну на 24 сотки. У документі лідер БПП задекларував дачу площею 43 кв. м, орендований гараж на 35 квадратів та "інше нерухоме майно" на 316 квадратів.

Луценко їздить на Toyota Camry 2012 року, на оренду якої у 2015 році потратив півзарплати– 37 тисяч гривень. Його родина має дві машини преміум-класу 2014 року випуску – BMW X5 і Mercedes Benz GL550.

На банківському рахунку Луценко зберігає 168 тисяч гривень, його сім'я – 2,36 млн гривень. Також члени його родини мають внески до статутного капіталу підприємств на 3,66 млн гривень.

Також сім'я має зобов'язання щодо утримання всього цього майна на суму 380 тисяч. Ще у 100 тисяч сім'ї обходиться добровільне страхування.

15 березня Верховна рада прийняла останній безвізовий закон про електронне декларування доходів і майна чиновників. Законопроект №3755 підтримали 278 народних депутатів.

У грудні минулого року ЗМІ повідомляли, що 54 депутати Верховної Ради не задекларували свій бізнес, зокрема понад 100 підприємств. Найбільше депутатів із незадекларованими фірмами належать до фракції БПП.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі