Леонід Кучма поговорив з послом Японії про Мінські домовленості

Поділитися
Леонід Кучма поговорив з послом Японії про Мінські домовленості Леонід Кучма пояснив послу Японії в Україні ситуацію з Мінськими угодами © president.gov.ua
Позиція України незмінна: виведення іноземних збройних формувань, припинення вогню і контроль над кордоном

Представник Президента України у тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту на Донбасі Леонід Кучма зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні Такаші Кура. Про це повідомила у Facebook прес-секретар Кучми Дарка Оліфер.

Під час зустрічі йшлося про двостороннє співробітництво між Україною та Японією та реалізацію Мінських угод.

Леонід Кучма знову зазначив першочерговість виконання саме блоку безпеки Мінських угод - повне припинення вогню, виведення з території України іноземних збройних формувань та озброєнь, відновлення контролю над кордоном.

Тристороння контактна група з врегулювання ситуації в Донбасі встигне підготувати зміни до Мінських угод до наступного нормандського саміту, який заплановано на березень 2020 року, розповів представник України у політичній підгрупі ТКГ Олексій Резніков.

"Ми точно напишемо ці пропозиції (до наступного саміту – ред.), вони навіть були в ініціативах президента готові. Але за тих чотири місяці наші очікування, що навіть ті домашні завдання, про які домовилися сторони.., можна зробити до березня", - зазначив він в етері програми "Нині вже" на "Громадському".

Представник України на переговорах у Мінську переконаний, що чинні угоди потрібно переглянути, аби вони почали працювати. Підготовлену редакцію угод обговорять з політичними радниками та міністрами закордонних справ нормандської четвірки.

Попри те, що конкретні зміни не наводяться, можна припустити, що йдеться про порядок виконання пунктів угод.

Україна наполягає: спочатку безпековий блок, припинення вогню і повернення контролю над окупованою РФ ділянкою українсько-російського кордону. Росія ж ставить на перше місце політичний блок – амністію для бойовиків і проведення виборів, а потім повернення Україні контролю над кордоном.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі