Лавринович: Окремі шановані люди хочуть дискредитувати ідею цієї реформи - Політика - dt.ua

Лавринович: Окремі шановані люди хочуть дискредитувати ідею цієї реформи

11 листопада, 2011, 14:09 Роздрукувати

У міністра юстиції України Олександра Лавриновича «є певні передчуття, що окремі шановані люди хочуть дискредитувати саму ідею цієї реформи».

© Андрій Товстиженко, ZN.UA

Про це глава Мін'юсту заявив в інтерв'ю ZN.UA. «І якщо їм це вдасться, якщо почнеться реставрація, то говорити про ефективну державу Україна на якийсь серйозний проміжок часу буде неможливо», - додав чиновник.

Говорячи про те, що початок другого етапу реформи було перенесено з весни на осінь, О. Лавринович сказав: «Ми з вами готуємося говорити на таку делікатну тему, яка стосується всіх чиновників та політиків, котрі беруть участь у державному управлінні. Чи повідомлю я щось нове, коли скажу, що багато хто з цих людей не хоче, аби реформа відбулася? Насправді процес має багато складових. Підготовчий — розробка моделі реформи та алгоритму дій — був найлегшим. Хоча потребував значних часових, інтелектуальних та організаційних ресурсів».

Міністр також підкреслив, що «організаційний провал реформи - це нездійснене бажання деяких політиків, чиновників і журналістів».

Відповідаючи на питання про те, чи існує, крім указу президента, якийсь конкретний документ, в якому б була чітко викладена стратегія і тактика реформи в цілому, і де можна з ним ознайомитися, О. Лавринович сказав: «Ніде. Я можу вам показати його тільки здалеку. Я був би самогубцем і не дуже бажав би успіху реформі, якби дав вам можливість його опублікувати. Якби його хтось бачив, то ми б не мали й того, що встигли зробити за цей рік. Люди просто отримали б можливість працювати на випередження. Ми ж, долаючи опір, переносячи терміни, корегуючи плани, все-таки здійснили прорив».

Детальніше читайте в свіжому випуску «Дзеркала тижня. Україна» в інтерв'ю Інни Ведерникової з Олександром Лавриновичем.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >