КУЧМА ПРЕДСТАВИВ НОВОГО ГЛАВУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАДМІНІСТРАЦІЇ - Політика - dt.ua

КУЧМА ПРЕДСТАВИВ НОВОГО ГЛАВУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАДМІНІСТРАЦІЇ

1 серпня, 2003, 00:00 Роздрукувати Випуск №29, 1 серпня-8 серпня

Президент України Леонід Кучма в п’ятницю у Дніпропетровську представив нового главу обласної державної адміністрації Володимира Яцубу...

Президент України Леонід Кучма в п’ятницю у Дніпропетровську представив нового главу обласної державної адміністрації Володимира Яцубу.

У ході робочої поїздки в Дніпропетровський регіон глава держави провів нараду з активом області. Президент назвав В.Яцубу «досвідченим організатором і керівником», котрий довів, що може вирішувати найскладніші питання. «Головним для мене було переконати його (В.Яцубу. — ІФ) дати згоду», — сказав Л.Кучма.

Говорячи про ситуацію в Дніпропетровському регіоні, Президент назвав стан справ в області неприйнятним. «Регіон, який повинен би стати одним із локомотивів розвитку української економіки, зараз, по суті, став її тягарем. Упевнений: причина одна — непрофесійне, халатне керівництво», — сказав Президент. Він підкреслив, що найбільше проблем на сьогодні — у продовольчому секторі. «Я не буду вам нагадувати, що дехто це питання з економічної площини намагався перевести в площу політичну. Зростання цін на хліб і хлібобулочні вироби викликало напруженість у суспільстві, тому закономірно, що саме за прорахунки в агропромисловому секторі керівництву області і були висунуті серйозні претензії», — сказав глава держави.

Л.Кучма нагадав, що торік у Дніпропетровському регіоні було зібрано найбільший в Україні врожай — майже 3 млн. тонн зерна, тоді як для власних продовольчих потреб області необхідно 399 тис. тонн. У зв’язку з цим ситуацію, за якої у Дніпропетровській області утворився дефіцит продовольства, Президент назвав абсурдною.

«Але я не схильний оцінювати ситуацію просто як парадокс. Перед нами — волаюче невміння чи небажання обласного керівництва управляти економічною ситуацією в регіоні», — заявив Л.Кучма. Є проблема, за словами Президента, і в інших секторах економіки області.

«Не менше турбують проблеми промисловості регіону, що має стратегічний характер для країни. Дніпропетровщина дає майже 16% промислового виробництва України, але з початку року воно зросло лише на 7,7%, тоді як по Україні — на 12,4%», — зазначив він.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >
Вам також буде цікаво