Кононенко попросив НАБУ провести очну ставку з Абромавичусом

Поділитися
Кононенко попросив НАБУ провести очну ставку з Абромавичусом Ігор Кононенко попросив НАБУ про очну ставку з Айварасом Абромавичусом
Народний депутат підкреслив, що раніше він закликав главу МЕРТ пройти тестування на "детекторі брехні".


Депутат Верховної Ради від фракції "Блоку Петра Порошенко" Ігор Кононенко звернувся до Національного антикорупційного бюро України з проханням провести очну ставку з главою Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварасом Абромавичусом.

"Сьогодні я звернувся з клопотанням про Національне Антикорупційне бюро України, в якому попросив слідство провести очну ставку як з міністром економічного розвитку Абромавичюсом, так і з іншими особами, причетними до його звинуваченнями", - написав Кононенко на своїй сторінці в Facebook.

При цьому він додав, що в клопотанні підкреслив готовність надати дозвіл про "доступ "до моїх" можливих спілкувань і СМС-листування з паном міністром".

"Переконаний, що слідство повинно з'ясувати правду і тут важлива максимальна відкритість і оперативність", - підкреслив депутат.

"Як ви вже знаєте, я закликав пана Абромавичуса разом зі мною пройти відкрите тестування на поліграфі. На жаль, поки що відповіді від нього немає. Хоча тестування на поліграфі не є поширеною практикою, однак у цій справі, враховуючи його значний резонанс, такий крок був би дуже до речі", - додав депутат.

Сьогодні я звернувся з клопотанням до Національного Антикорупційного бюро України, у якій попросивши слідство провести очн...

Опубліковано Ігорем Кононенко 8 лютого 2016 р.

Читайте також: Абромавичус вирішив не відкликати свою заяву щодо відставки

3 лютого міністр економіки Айварас Абромавичус заявив про намір подати у відставку, однією з причин він назвав наростаючий тиск з боку близької до Порошенко народного депутата Ігоря Кононенка, а саме його спроби блокувати проведення реформ і бажання отримати контроль на потоками державних коштів на держпідприємствах.

У свою чергу Кононенко спробував відхреститися від висунутих Абромавичусом звинувачень і заявив про готовність скласти мандат "за рішенням фракції".

5 лютого, Абромавичус назвав імена трьох людей, яких йому у різний час "настійно рекомендували" в якості заступників.

Як пише Юлія Мостова у статті "За ширмою" у свіжому номері "Дзеркала тижня. Україна", скандал, що вибухнув внаслідок прес-конференції Абромавичуса, повинен був пересмикнути розклад внутрішньовладних воєн в Україні, бо оперативність реакції послів G-7, МВФ і Держдепу явно свідчила про витончення терпіння донорів і кураторів. "Нічого подібного", - йдеться в статті.

За словами автора статті, Петро Порошенко не залишив план змінити прем'єра. "Скандал з Абромавичусом і Кононенко лише підштовхнув його до думки про те, що потрібно діяти швидше, не розмазуючи кадрові рішення на весь березень", - йдеться в статті.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі