Комітет Ради запропонував мовні квоти для друкованих ЗМІ

Поділитися
Комітет Ради запропонував мовні квоти для друкованих ЗМІ перехідний період може тривати до п'яти років © antikor.com.ua
Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики пропонує поступовий перехід на українську мову друкованих ЗМІ

В законопроект про українську мову до другого читання у Верховній Раді буде запропонована поправка про введення мовних квот для друкованих ЗМІ. Про це повідомила голова комітету з питань свободи слова та інформполітики Вікторія Сюмар.

За її словами, щоб не вбивати видавничу справу в Україні, для друкованих ЗМІ буде введений перехідний період, який триватиме від двох до п'яти років.

"Я впевнена, що це питання (перехідний період - ред.) буде близько двох років для загальнонаціональних видань і п'ять років, наприклад, для регіональних видань. Адже для видань в Одесі, в зоні ведення бойових дій потрібно проводити більш гнучку політику. Або так, або шляхом саморегуляції, так як прописувати двомовність в газетах це теж не зовсім правильно. Вони повинні розуміти, що потрібно привчати свого читача", - сказала Сюмар, передає РБК-Україна.

Як писало ZN.UA, новий законопроект "Про забезпечення функціонування української мови як державної" обмежує використання державної мови в науці. Детальніше про нонсенсе у новому законопроекті про державну мову читайте в статті Тетяни Пархоменко "Офшор для плагіаторів?" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі