Коментар до Податкового кодексу помістився у трьох томах - Політика - dt.ua

Коментар до Податкового кодексу помістився у трьох томах

17 січня, 2011, 10:44 Роздрукувати

Вийшов у світ Науково-практичний коментар до Податкового кодексу України у трьох томах.

Том перший коментаря до Податкового кодексу розкриває суть термінів і понять, які використовуються у податковому законодавстві, і основні принципи адміністрування податків, зборів. Він містить коментарі до статей, що стосуються податкової звітності, порядку роз'яснення норм податкового законодавства, здійснення податкового контролю, обліку платників, порядку погашення податкового боргу, відповідальності суб'єктів податкових правовідносин, застосування міжнародних договорів та інших питань, пов'язаних з адмініструванням податків.

Том другий містить кваліфікований коментар основних бюджетоутворюючих податків: податку на прибуток підприємств, податку на доходи фізичних осіб, податку на додану вартість.

У третьому томі висвітлено особливості оподаткування платників податків в умовах дії угоди про розподіл продукції, прикінцеві положення та перехідні положення. У заключних положеннях прокоментован
о регламентовані терміни набуття чинності кодексу в цілому і окремих розділів, голів, статей, пунктів, підпунктів. Також у цьому розділі розглянуто повноваження та завдання, надані виконавчим і законодавчим органам влади щодо окремих положень оподаткування.

Науково-практичний коментар до Податкового кодексу України розрахований на державних службовців центральних органів виконавчої влади, керівників бюджетних установ і організацій, викладачів і студентів вищих навчальних закладів фінансово-економічного спрямування, платників податків, а також всіх, чия діяльність пов'язана з практичним застосуванням податкового законодавства.

Нагадаємо, 2 грудня Верховна Рада прийняла
у новій редакції Податковий кодекс із врахуванням пропозицій президента України Віктора Януковича.

За матеріалами УНІАН

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >