КДКП пропонує оголосити Холодницькому догану, але не звільняти

Поділитися
КДКП пропонує оголосити Холодницькому догану, але не звільняти Директор НАБУ наполягає на звільненні Холодницького
В оприлюдненому проекті значиться, що Назар Холодницький дійсно скоїв проступок і заслуговує догани.

Доповідач по скаргах щодо керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Назара Холодницького Олександр Ковальчук запропонував оголосити очільнику САП догану. В оприлюдненому проекті значиться, що Холодницький дійсно скоїв проступок і заслуговує догани, але не може бути звільнений з посади.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", Ковальчук оголошував суть скарг та проект висновку Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) близько трьох годин.

Своєю чергою директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артем Ситник заявив про те, що просить звільнення Холодницького з посади прокурора. За його словами, застосування щодо голови САП тільки догани демотивує детективів, які ведуть розслідування, а також стане посилом для прокурорів САП - "роби що хочеш, у гіршому випадку буде догана".

Директор НАБУ висловив переконання в тому, що є всі підстави для припинення діяльності Холодницького на посаді прокурора і, відповідно, на посаді керівника антикорупційної прокуратури.

Сам Холодницький сказав про те, що готовий нести відповідальність за нелітературну лексику і готовий вибачитися перед тими, кого скривдив, але не вважає, що його проступок був більш серйозним.

Нагадаємо, що 20 березня на зовнішній поверхні акваріума в робочому кабінеті голови Спеціалізованої антикорупційної прокуратури виявили приховані засоби прослуховування. Слідчі дії стосовно керівника САП проводило Національне антикорупційне бюро під процесуальним керівництвом ГПУ.

Директор НАБУ Артем Ситник заявив про те, що під час прослуховування кабінету Холодницького вдалося зафіксувати інформацію про тиск на певних посадових осіб для прийняття ними певних рішень. Згодом генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив про те, що в записах, зроблених у кабінеті, не виявлено підстав для притягнення його до кримінальної відповідальності, але зафіксовано дисциплінарне порушення в роботі.

31 травня прокурори на місяць продовжили розгляд скарги проти Холодницького.

Детальніше про справу головного анткорупційного спецпрокурора читайте у матеріалі Олександра Лємєнова "Кейс Холодницького: звільнять, посадять чи домовляться?" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі