ХТО БУДЕ ПЕРШИМ СМІЯТИСЯ В ДЕНЬ СМІХУ? - Політика - dt.ua

ХТО БУДЕ ПЕРШИМ СМІЯТИСЯ В ДЕНЬ СМІХУ?

22 березня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №11, 22 березня-29 березня

Центральна виборча комісія очікує отримати попередні результати голосування на виборах 31 березня до 8.00 1 квітня, повідомив член ЦВК Микола Коваль...

Центральна виборча комісія очікує отримати попередні результати голосування на виборах 31 березня до 8.00 1 квітня, повідомив член ЦВК Микола Коваль.

На прес-конференції в п’ятницю в Києві він повідомив, що після отримання 10—12% інформації з окружних комісій установлюється «досить стійка тенденція результатів голосування».

М.Коваль повідомив, що відмінною рисою роботи інформаційно-аналітичної системи «Вибори» цього року є те, що комп’ютерні станції розгорнуто в усіх 225 округах, а не 27 регіонах, як це було раніше.

Комп’ютерні станції з’явилися в окружкомах, ще в січні, а в лютому задіяні в єдину мережу, завдяки якій було встановлено оперативний зв’язок між ЦВК і всіма окружкомами за допомогою електронної пошти.

За словами М.Коваля, робота ІАС «Вибори» здійснюватиметься на двох рівнях — нижньому (збір інформації в окружкомах і передача її в ЦВК) і верхньому — безпосередньо в ЦВК, де цю інформацію буде занесено в єдину базу, систематизовано, а потім виведено на інтернет-сторінку Центрвиборчкому.

М.Коваль зазначив, що тендер на забезпечення роботи ІАС «Вибори» на нижньому рівні виграла фірма «Інформаційні комп’ютерні системи», котра має 14 філій в Україні. Фірма налагодила єдину мережу системи на рівні окружкомів, організувала навчання обслуговуючого персоналу, а також забезпечує її безперебійну роботу, у тому числі безпосередньо в день виборів.

Він також повідомив, що 17 березня було проведено тестове навчання, під час якого на зв’язок вийшли 220 окружкомів із 225.

За словами М.Коваля, інформація про результати голосування на виборчих дільницях буде заноситися в систему «Вибори» в окружкомах у міру надходження протоколів із дільниць комісій.

Роботу системи в ЦВК забезпечує науково-виробниче підприємство «Проком», що займається розробкою цієї системи з 1994 року.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво