Список прохідних выд Слуги народу - Політика - dt.ua

Хто проходить в Раду від "Слуги народу": список

21 липня, 21:46 Роздрукувати

Згідно з прогнозами екзит-полів у парламент потрапляє 125 членів партії.  

© sluganarodu.ua

Президентська партія "Слуга народу", яка за результатами чотирьох екзит-полів отримала від 42,7% до 44,7%, отримає в новій Верховній Раді близько 125 місць.

Якщо прогноз справдиться, політична сила у парламенті за партійними списками виглядатиме так:

1. Разумков Дмитро Олександрович

2. Стефанчук Руслан Олексійович

3. Венедіктова Ірина Валентинівна

4. Арахамія Давид Георгійович

5. Янченко Галина Ігорівна

6. Федоров Михайло Альбертович

7. Корнієнко Олександр Сергійович

8. Красносільська Анастасія Олегівна

9. Ткаченко Олександр Владиславович

10. Беленюк Жан Венсанович

11. Бабак Сергій Віталійович

12. Криклій Владислав Артурович

13. Шуляк Олена Олексіївна

14. Наталуха Дмитро Андрійович

15. Ясько Єлизавета Олексіївна

16. Оржель Олексій Анатолійович

17. Герус Андрій Михайлович

18. Радуцький Михайло Борисович

19. Монастирський Денис Анатолійович

20. Гетманцев Данило Олександрович

21. Малюська Денис Леонтійович

22. Холодов Андрій Іванович

23. Лерос Гео Багратович

24. Кальченко Сергій Віталійович

25. Ткаченко Максим Миколайович

26. Чернєв Єгор Володимирович

27. Юраш Святослав Андрійович

28. Сушко Павло Миколайович

29. Верещук Ірина Андріївна

30. Кубраков Олександр Миколайович

31. Діденко Юлія Олександрівна

32. Соломчук Дмитро Вікторович

33. Ананченко Михайло Олегович

34. Коваленко Анна Миколаївна

35. Неклюдов Владлен Михайлович

36. Кривошеєв Ігор Сергійович

37. Іонушас Сергій Костянтинович

38. Завітневич Олександр Михайлович

39. Струневич Вадим Олегович

40. Воронов Володимир Анатолійович

41. Арістов Юрій Юрійович

42. Кисіль Юрій Григорович

43. Галайчук Вадим Сергійович

44. Ковальов Артем Володимирович

45. Стернічук Валерій Олександрович

46. Михайлюк Галина Олегівна

47. Бабій Роман В'ячеславович

48. Качура Олександр Анатолійович

49. Новосад Анна Ігорівна

50. Культенко Артем Валерійович

51. Марусяк Олег Романович

52. Кириченко Микола Олександрович

53. Третьякова Галина Миколаївна

54. Халімон Павло Віталійович

55. Мошенець Олена Володимирівна

56. Саладуха Ольга Валеріївна

57. Коваль Ольга Володимирівна

58. Загоруйко Аліна Леонідівна

59. Бондаренко Олег Володимирович

60. Крячко Михайло Валерійович

61. Бардіна Марина Олегівна

62. Марченко Людмила Іванівна

63. Юнаков Іван Сергійович

64. Володіна Дарина Артемівна

65. Савченко Ольга Станіславівна

66. Гринчук Оксана Анатоліївна

67. Козак Володимир Васильович

68. Лисюк Андрій Олександрович

69. Сова Олександр Георгійович

70. Ватрас Володимир Антонович

71. Мулик Роман Миронович

72. Тарасов Олег Сергійович

73. Костюх Анатолій В'ячеславович

74. Брагар Євген Вадимович

75. Безгін Віталій Юрійович

76. Салійчук Олександр В'ячеславович

77. Рєпіна Елла Анатоліївна

78. Пушкаренко Арсеній Михайлович

79. Заблоцький Мар'ян Богданович

80. Клочко Андрій Андрійович

81. Овчинникова Юлія Юріївна

82. Мережко Олександр Олександрович

83. Устенко Олексій Олегович

84. Кабанов Олександр Євгенович

85. Веніславський Федір Володимирович

86. Булах Лада Валентинівна

87. Петруняк Євген Васильович

88. Маріковський Олександр Валерійович

89. Федієнко Олександр Павлович

90. Мотовиловець Андрій Вікторович

91. Колісник Ганна Сергіївна

92. Богуцька Єлизавета Петрівна

93. Нагаєвський Артем Сергійович

94. Потураєв Микита Русланович

95. Якименко Павло Віталійович

96. Кунаєв Артем Юрійович

97. Припутень Дмитро Сергійович

98. Павлюк Максим Васильович

99. Мокан Василь Іванович

100. Підласа Роксолана Андріївна

101. Торохтій Богдан Григорович

102. Дмитрієва Оксана Олександрівна

103. Шол Маргарита Віталіївна

104. Костін Андрій Євгенович

105. Горбенко Руслан Олександрович

106. Жупанін Андрій Вікторович

107. Тістик Ростислав Ярославович

108. Кравчук Євгенія Михайлівна

109. Яковлева Неллі Іллівна

110. Гривко Сергій Дмитрович

111. Павловський Петро Іванович

112. Аллахвердієва Ірина Валеріївна

113. Вінтоняк Олена Василівна

114. Заславський Юрій Іванович

115. Задорожний Андрій Вікторович

116. Шипайло Остап Ігорович

117. Шинкаренко Іван Анатолійович

118. Совгиря Ольга Володимирівна

119. Крейденко Володимир Вікторович

120. Тарасенко Тарас Петрович

121. Сольский Микола Тарасович

122. Фролов Павло Євгенович

123. Новиков Михайло Миколайович

124. Подгорна Вікторія Валентинівна

125. Хоменко Олена Вікторівна

Водночас у "Опозиційного блоку - За життя" буде близько 35 місць, "Європейської солідарності" - 25, "Батьківщини" - 23 і "Голосу" - 18.

Читайте також: Крім "Слуги народу" до Раду проходять партії Бойка-Медведчука, Порошенка, Тимошенко і Вакарчука – екзит-пол КВУ і "СОЦИСу"

За даними Національного екзит-полу станом на 18:00 на позачергових виборах до Верховної Ради проходять п'ять партій. Таким чином рейтинг партій склався таким чином: "Слуга народу" - 43.9%, "Опозиційна платформа - За життя" - 11.5%, "Європейська солідарність" - 8.9%, "Батьківщина" - 7.6%, "Голос" - 6.3%.

Центральна виборча комісія має опублікувати результати голосування протягом 15 днів від дня волевиявлення, тобто не пізніше 5 серпня. До 10 серпня підсумки виборів оголосять офіційно.

Згідно з Конституцією, новообрана Верховна Рада має зібратись на своє перше засідання протягом 30 днів від оприлюднення результатів виборів. Останній можливий день, коли має зібратись на засідання новий парламент, - 9 вересня 2019 року.

Слідкуйте за перебігом виборів разом із DT.UA – "Дострокові парламентські вибори: як голосують українці".

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >