«Хрущовки» знаємо. Якими будуть «ющенківки»? - Політика - dt.ua

«Хрущовки» знаємо. Якими будуть «ющенківки»?

1 квітня, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №12, 1 квітня-8 квітня

Кабінет міністрів України приступив до розробки концепції, спрямованої на забезпечення населення якісним житлом...

Кабінет міністрів України приступив до розробки концепції, спрямованої на забезпечення населення якісним житлом.

«Ми маємо висунути цілком нову концепцію розв’язання всіх проблем, що стосуються забезпечення населення житлом», — заявила прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко, відкриваючи нараду в п’ятницю в Києві, у якій взяли участь керівники профільних державних комітетів, представники уряду, керівники будівельних компаній.

За словами Ю.Тимошенко, проблема розробки концепції з забезпечення житлом населення займе «зовсім небагато часу». «Ми доповідатимемо цю концепцію Президентові, гадаю, на Раді національної безпеки й оборони, та розроблятимемо загальну потужну національну програму забезпечення наших людей достойним, якісним житлом», — додала прем’єр.

Вона також закликала учасників засідання розглянути питання іпотечного кредитування населення на термін 15—20 років під невеликі відсотки з можливістю здешевлення кредитів за рахунок державного бюджету для тих, хто цього потребує. «Людина, котра має роботу, якщо вона досить стабільно в житті працює, повинна мати якісне житло», — сказала Ю.Тимошенко.

Прем’єр також відзначила необхідність розробки нового закону, який регламентував би заміну старого житла, зокрема так званих «хрущовок», на нове якісне житло. «Ми визначилися, щоб зрушити цей важкий пласт проблем, ми маємо розробити законопроект про заміну житла, яке вважається непридатним для життя, на нове, зовсім іншої архітектури, цілком іншої якості. Ми домовилися, що це може бути на базі зовсім нового закону», — підкреслила глава уряду.

Прем’єр повідомила, що, відповідно до останніх даних, в Україні житловий фонд «хрущовок» становить 72 млн. кв. м.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >
Вам також буде цікаво