Хантер Байден покинув свій пост в компанії, щоб не давати приводу для звинувачень

Поділитися
Хантер Байден покинув свій пост в компанії, щоб не давати приводу для звинувачень Байден-молодший оприлюднив спеціальну заяву
Син колишнього віце-президента і кандидата в президенти США Джо Байдена Хантер Байден вирішив покинути пост, який він займає

Хантер Байден, якого президент США Дональд Трамп звинувачує в корупційній діяльності, покинув свій пост в компанії, щоб не дати приводу для звинувачень його батька у протизаконних діях. Джо Байден є основним противником Трампа з потенційних суперників на президентських виборах.

Син колишнього віце-президента і кандидата в президенти США Джо Байдена - Хантер Байден - вирішив покинути пост у компанії з управління фондом прямих інвестицій, підтримуваного держструктурами КНР, щоб не давати приводу для звинувачень у конфлікті інтересів, йдеться в заяві від імені Хантера Байдена його адвоката Джорджа Месіреса.

За словами адвоката, Хантер Байден не отримав ніякого прибутку під час перебування в раді директорів компанії BHR. У той же час має намір піти у відставку з ради директорів компанії до 31 жовтня 2019 року. Він також не працюватиме ні в одній іноземній компанії і не буде входити в правління іноземних компаній, якщо його батько буде обраний президентом.

Адвокат також прокоментував роботу Хантера Байдена в раді директорів української енергетичної компанії Burisma.

"Хантер приєднався до ради як невиконавчий директор, тобто він був незалежним членом правління, а не членом управлінської команди. Хантер ніколи не відповідав за юридичні справи компанії. Як і всі директори Burisma, Хантер отримав компенсацію за свою роботу", - йдеться в заяві.

"Хантер покинув пост у Burisma у квітні 2019 року. Незважаючи на ретельну перевірку, жоден з правоохоронних органів, ні вітчизняних, ні закордонних, не стверджував, що Хантер здійснював правопорушення в будь-який момент протягом свого п'ятирічного терміну", - підкреслив адвокат від імені свого клієнта.

Нагадаємо, що 8 жовтня Міністерство закордонних справ Китаю виступило із заявою, що у Китаю немає наміру втручатися у внутрішні справи США. Такою відстороненістю влада Китаю відреагувала на пропозицію президента США Дональда Трампа про те, щоб Пекін розпочав розслідування діяльності свого політичного конкурента-демократа Джо Байдена і його сина в Китаї.

Трамп стверджує, що Хантер Байден займався корупційною діяльністю в США і Україні, де він свого часу був членом ради директорів газодобувної компанії Burisma. Американський президент вважає, що Хантер Байден зумів уникнути відповідальності завдяки своєму батькові. Президент не наводить будь-яких свідчень, що підтверджують його звинувачення.

Джо Байден на цей час є основним суперником Трампа з потенційних кандидатів у президенти від демократів.

Читайте також: НБУ випустив пам'ятну монету номіналом 20 гривень

Як повідомлялося, 26 вересня у США оприлюднили скаргу співробітника розвідки на дії Дональда Трампа під час розмови з Володимиром Зеленським. Інформатор підозрюєв Трампа у використанні свого становища для втручання в президентські вибори 2020 року. У скарзі сказано, що президента США тиснув на президента України, наполягаючи на розслідуванні щодо Джо Байдена, ймовірного кандидата в президенти від Демократичної партії, і його сина Хантера. А оточення Трампа намагалося заблокувати стенограму розмови, помістивши її до сховища інформації про таємні операції розвідки.

Також повідомляється, що адвокат Трампа Рудольф Джуліані в приватному порядку контактував з керівником Офісу президента Андрієм Богданом і тодішнім в.о. голови СБУ Іваном Бакановим, а також літав до Мадрида для зустрічі з помічником Зеленського Андрієм Єрмаком.

25 вересня, в день зустрічі Володимира Зеленського з Дональдом Трампом у Нью-Йорку, Білий дім оприлюднив розшифровку їхньої липневої телефонної розмови.

Міністерство юстиції вивчило документ і не знайшло в словах Трампа ознак порушення федерального законодавства.

Однак це не переконало представників Демократичної партії в нижній палаті Конгресу в необхідності відмовитися від ідеї імпічменту. Про початок процедури спікерка Палати Представників Ненсі Пелосі повідомила 24 вересня.

3 жовтня конгресмени допитали Курта Волкера. Колишній спецпредставник Держдепартаменту США по Україні протягом 10 годин в закритому режимі відповідав на їхні питання.

Детальніше про скандал, помилки Зеленського у спілкуванні з Трампом їх наслідки для України читайте в матеріалі Юлії Мостової "Між стільцями" в тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі