Уряд Гройсмана - Гройсман представив звіт уряду за 2017 рік - Політична ситуація в Україні. Новини, огляди, аналітика, ексклюзиви. - dt.ua

Гройсман представив звіт уряду за 2017 рік

14 лютого, 12:06 Роздрукувати

Особливих успіхів уряду немає: зростання економіки на 2% - це в два рази нижче, ніж в цілому у світі.

Гройсман знає, що українці самі розуміють, як вони прожили минулий рік

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман представив звіт роботи Кабінету міністрів за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік.

"Законом передбачено, що уряд повинен до 15 лютого прозвітувати про свою роботу за рік", - сказав він на засіданні уряду.

Гройсман розповів про основні макропоказники України на кінець 2017 року. Зокрема, він сказав, що зростання ВВП прогнозується на рівні близько 2%.

"Але цього є недостатньо. Якщо ми хочемо наздогнати наших партнерів які стрімко, десятиріччями мають серйозну сильну економіку і економічний ріст, цього зростання недостатньо", - сказав він.

Гройсман повідомив про зростання реальної зарплати у 2017 році на 19,1%. У той же час він нічого не сказав про такий показник, як реальні доходи населення, які у ІІІ кварталі 2017 року зросли на 0,2%.

"Насправді українці розуміють, як вони прожили рік", - додав він.

Читайте також: Гройсман запропонував визначитися з формою правління в Україні

Кабінет міністрів на засіданні затвердив звіт про результати виконання програми діяльності уряду в 2017 році і направив його до Верховної Ради.

За матеріалами: DT.UA /
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0