Головувати готові - Політика - dt.ua

Головувати готові

1 липня, 2011, 15:02 Роздрукувати Випуск №24, 1 липня-8 липня

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявляє, що Україна готова до виконання завдань, пов’язаних з майбутнім її головуванням в ОБСЄ в 2013 році.

© Андрій Товстиженко, ZN.UA

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявляє, що Україна готова до виконання завдань, пов’язаних з майбутнім її головуванням в ОБСЄ в 2013 році.

Як повідомляє прес-служба українського парламенту, про це В.Литвин заявив на зустрічі з президентом Парламентської асамблеї ОБСЄ Петросом Ефтіміу в четвер. Учасники зустрічі обговорили питання, пов’язані з необхідністю посилити роль і місце парламентів країн Європи та європейських інститутів, зокрема ОБСЄ, у розвитку демократії, прогресу й безпеки у світі.

«В.Литвин підкреслив, що Україна готова до виконання завдань, пов’язаних з майбутнім її головуванням в ОБСЄ в 2013 році, особливо з урахуванням рекомендацій саміту в Астані про подальше зміцнення діалогу з питань енергетичної безпеки, вироблення узгоджених принципів міжнародного співробітництва в цій сфері, поліпшення механізму спільного реагування на нові виклики та загрози сучасного миру, протидії негативним наслідкам світової фінансово-економічної кризи», — підкреслюється в повідомленні.

Зі свого боку П.Ефтіміу висловив упевненість у тому, що головування України в ОБСЄ «буде одним зі знаків лідерства». «Я бачу, як Україна працює, як вона просувається вперед і готується до міцного лідерства», — зазначив він і пообіцяв підтримку Україні з боку Парламентської асамблеї ОБСЄ.

В.Литвин назвав ОБСЄ «одним з найпотужніших інструментів у вирішенні питання безпеки, співробітництва між країнами, розвитку демократії та прогресу».

Спікер підкреслив, що для України на нинішньому відповідальному етапі свого розвитку вкрай важливо зберегти й розвинути демократичні завоювання, здобуті країною за останні роки, і водночас провести ефективні економічні перетворення.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво