Freedom House: Попереду 12 років путінізму - Політика - dt.ua

Freedom House: Попереду 12 років путінізму

4 жовтня, 2011, 08:54 Роздрукувати

Є резон вітати повернення Путіна на президентську посаду, стверджують у своїй статті у The Wall Street Journal президент Freedom House Девід Дж.Крамер і науковий директор цієї організації Крістофер Волкер.

«Зникне фікція російських реформ і модернізації, якою було президентство Медвєдєва. Це, у свою чергу, має дозволити американським і європейським політикам побачити Росію такою, яка вона насправді, а не такою, якою вони її намагаються уявляти», - пояснюють автори.

«Свідомо-амбівалентна» структура тандему дозволяла і російській, і іноземній аудиторії проектувати на російське керівництво власні надії. Захід радів Медвєдєву як більш доброзичливому порівняно з Путіним співрозмовнику. Обама, зі свого боку, сподівався заохотити передбачувану тягу Медвєдєва до модернізації. «Тепер, заднім числом, стало очевидно, що відмінності між Путіним і Медвєдєвим були ілюзорними і США проводили помилкову стратегію», - йдеться у статті.

Свіжі висновки Freedom House дають справжню картину медвєдєвської ери, стверджують автори. За їхніми відомостями, демократична підзвітність російської влади товариству з кожним роком президентства Медвєдєва все більше слабшала. У сфері верховенства закону ніяких досягнень не помітно. В «Індексі економічної свободи» Heritage Foundation Росія стоїть на 143-му місці зі 179, а в «Індексі передбачуваної корумпованості» Transparency International - на 154-му з 178.

Автори закликають американських та європейських політиків усвідомити, що попереду не менше 12 років путінізму, і «розробити курс, який ефективно впорається з цим викликом». Так, демократичні країни повинні скасувати «автоцензуру на систематичні порушення громадянських прав у Росії» і активніше підтримувати демократії Центральної та Східної Європи - своїх природних союзників.

За матеріалами: /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >