Електоральна підтримка Януковича за 4 місяці впала з 15% до 12% - Політика - dt.ua

Електоральна підтримка Януковича за 4 місяці впала з 15% до 12%

5 грудня, 2011, 11:16 Роздрукувати

У першій половині листопада найбільше прихильників серед виборців України мали Віктор Янукович - 12%; Юлія Тимошенко - 10%; Арсеній Яценюк - 8%. Четверте місце поділили між собою Петро Симоненко і Віталій Кличко з 4% голосів виборців.

© Андрій Товстиженко, ZN.UA

За інформацією Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), за останні чотири місяці електоральна підтримка В.Януковича зменшилася майже на одну п'яту - з 15% у червні до 12% у листопаді.

Обсяги електоральної підтримки Ю.Тимошенко та А.Яценюка практично не змінилися. Статистично значуще - більш ніж на третину - зросли за чотири місяці обсяги електоральної підтримки В.Кличка та П.Симоненка.

Регіональний розподіл прихильників серед перших трьох кандидатів виглядає наступним чином:

В.Янукович має значну найбільшу підтримку у Східному (21%) і Південному (17%) регіонах. У Центральному регіоні за В.Януковича готові проголосувати 8% опитаних, у Західному - 3%.

Ю.Тимошенко має найбільшу підтримку в Західному (21%) та Центральному (12%) регіонах. У Південному регіоні за неї готові віддати голоси 3% опитаних, у Східному регіоні - 3%.

А.Яценюк найбільшу підтримку має у Західному (17%) і Південному (7%) регіонах. У Центральному регіоні за нього готові віддати голоси 6% опитаних, у Східному регіоні - 3%.

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів всеукраїнське опитування громадської думки у період із 4 по 15 листопада 2011 року. Методом інтерв'ю опитано 2037 респондентів, що мешкають в усіх областях України, у Криму та у Києві за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0,95 і при ефекті дизайну 1,5) не перевищує 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Зміст номеру < >