ЄБРР СХВАЛИВ НОВУ СТРАТЕГІЮ ДЛЯ УКРАЇНИ - Політика - dt.ua

ЄБРР СХВАЛИВ НОВУ СТРАТЕГІЮ ДЛЯ УКРАЇНИ

27 вересня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №37, 27 вересня-4 жовтня

Рада директорів Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) схвалила нову Стратегію для У...

Рада директорів Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) схвалила нову Стратегію для України і «намагатиметься збільшити приплив інвестицій в Україну, продовжить підтримку приватних підприємств за участю вітчизняного і закордонного капіталу і роботу з вибіркової комерціалізації держсектора».

Про це повідомило представництво ЄБРР в Україні в п’ятницю.

У документі зазначається, що обсяги майбутніх інвестицій ЄБРР залежатимуть від того, наскільки Україна зможе поліпшити інвестиційний клімат, зокрема створити стабільний режим оподатковування, належним чином регульовану законодавчо-нормативну базу і справді незалежне судочинство.

Відповідно до Стратегії, ЄБРР продовжить діалог з українською владою про реформування і приватизацію енергетичної галузі, інвестуватиме в проекти, спрямовані на підвищення ефективності використання енергії.

Нова Стратегія також передбачає активну участь ЄБРР у проектах із розвитку автомобільного, залізничного і повітряного транспорту, в яких «банк може вплинути на тарифи, практику закупівель, консолідацію і подальшу приватизацію галузі».

ЄБРР також продовжить інвестування у сферу комунальних послуг.

Банк підкреслює, що «найвигіднішою» в Україні галуззю є агропромисловий комплекс, тому «після рекордних урожаїв зернових і нещодавніх змін у законодавстві ЄБРР має намір запропонувати фермерам і зернотрейдерам сезонне поповнення обігових коштів шляхом кредитів під складські розписки».

За даними ЄБРР, за останні дев’ять років він підписав зобов’язання про інвестування в Україну EUR1,4 млрд. у 57 проектів.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво