Двічі в одну річку: Вакарчук знову йде з Ради

Відео
Поділитися
Двічі в одну річку: Вакарчук знову йде з Ради "Політиків потрібно сприймати не за їхніми словами чи шуму з телеканалів"
Вакарчук єдиний у "Голосі", хто не підписався проти Авакова.

Сьогодні на брифінгу в Маріїнському парку лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук повідомив про те, що йде з ВР. При цьому, свою присутність в партії він збереже.

"Я вважаю свою місію частково виконаною. Ми привели у парламент прекрасну партію. У моїх планах великий освітній проєкт, про який я оголошу пізніше. Нині я зареєстрував заяву про складання мандату депутата", – заявив Святослав Вакарчук.

Політик також звернувся до своїх хейтерів з проханням не чіпати його партію, і зазначив, що "бруд на свою адресу" він сприймає нормально.

"Політиків потрібно сприймати не за їхніми словами чи шуму з телеканалів. Політиків потрібно оцінювати за їхніми справами. Я дивлюся на цих хлопців і дівчат (фракцію "Голосу" – 24 канал) і знаю, що за їхніми плечима реально зроблені справи", – сказав Вакарчук.

"Це рішення було обумовлено збігом низки факторів. Зокрема, в партії був конфлікт навколо відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Вакарчук відмовився підписувати проект постанови за відставку міністра. Але депутати називали це "робочими дискусіями". Сам Вакарчук в цей час перебував у Львові, з матір'ю", - повідомляє видання LB.ua з посиланням на власні джерела.

Джерело також розповіло, що Вакарчук майже відсторонився від партійного життя після того, як головою партії стала Кіра Рудик.

"Він всіляко підкреслював, що є звичайним членом команди і це - новація. Але, як ми бачимо, у такого підходу є і негативні наслідки", - повідомляє джерело.

Читайте також: Австралія підраховує збитки від лісових пожеж

Партія "Голос" оприлюднила заяву про те, що Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та керівник Нацполіції Ігор Клименко повинні піти у відставку. Причиною для заяви стала ситуації зі зґвалтуванням в Кагарлику. Зокрема, у зґвалтуванні та тортурах підозрюють начальника сектору кримінальної поліції і оперуповноваженого поліції Вінницької області.

Ще одним прецедентом, який призвів до збору підписів, стала перестрілка в Броварах, у якій взяли участь близько 100 осіб.

При цьому Аваков, коментуючи ситуацію у Кагарлику, заявив про те, що випадки тортур та нелюдського поводження існують у поліції будь-якої з країн світу. У свою чергу провідний експерт Харківського інституту соціальних досліджень Андрій Черноусов в коментарі ZN.UA зазначив, що "жодна європейська держава не має такого масштабу ганьби".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі