Дві третини українців проти роботи депутатів за сумісництвом в уряді

Поділитися
Дві третини українців проти роботи депутатів за сумісництвом в уряді Українці категорично проти сумісництва
Практика роботи депутатів в уряді існує в європейських країнах. Але українці проти.

Дві третини українців (67%) виступають проти ідеї збереження за депутатом Верховної Ради депутатського мандата у разі призначення його міністром (без збереження зарплати) і можливості повернення в парламент після її припинення.

Як свідчать дані опитування Центру Разумкова, підтримують цю ідею 9% респондентів.

Центр Разумкова

Дослідження проведене Центром Разумкова з 22 по 27 вересня 2017 року серед 2008 респондентів у всіх регіонах України, за винятком окупованих територій. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

У листопаді голова Верховної Ради України Андрій Парубій заявив про те, що підтримує ідею суміщення народними депутатами роботи в парламенті і Кабінеті міністрів.

"Законопроект, який передбачає суміщення посад міністра і народного депутата. Я про цю ідею говорив публічно. Особисто я підтримую цю ідею: щоб міністр, будучи обраним на роботу в Кабінет міністрів, міг залишатися народним депутатом", - спікер журналістам у Києві.

За його словами, така практика існує в багатьох європейських країнах, зокрема у Великій Британії, і дозволяє легше долати політичні кризи і покращити співпрацю між парламентом і урядом.

Виконавча влада в Україні традиційно формується в основному з представників депутатського корпусу. Зокрема, до призначення прем'єром Володимир Гройсман був спікером парламенту.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі