ДОКУМЕНТИ САМІТУ ГУУАМ ДО ПІДПИСАННЯ ГОТОВІ - Політика - dt.ua

ДОКУМЕНТИ САМІТУ ГУУАМ ДО ПІДПИСАННЯ ГОТОВІ

19 липня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №27, 19 липня-26 липня

Комітет національних координаторів ГУУАМ розглянув питання підготовки до чергової зустрічі глав...

Комітет національних координаторів ГУУАМ розглянув питання підготовки до чергової зустрічі глав—учасниць об’єднання і запланованого в ході саміту засідання міністрів закордонних справ, повідомляє прес-служба МЗС України в п’ятницю.

За підсумками засідання, що відбувалося в Ялті 17—18 липня, були підготовлені до підписання президентами декларації про спільні зусилля по забезпеченню стабільності та безпеки в регіоні, положення про Раду міністрів закордонних справ, рішення про статус спостерігача діяльності ГУУАМ і заключне комюніке саміту.

Крім того, комітет підготував до підписання міністрами закордонних справ країн об’єднання угоду про створення зони вільної торгівлі, тимчасове положення про інформаційний офіс ГУУАМ, угоду про співробітництво в сфері боротьби з тероризмом, організованою злочинністю й іншими небезпечними видами злочинів, а до підписання міністрами культури і президентами торгово-промислових палат — протокол про співробітництво в сфері культури на 2002—2005 роки і угоду про створення ділової ради ГУУАМ.

Значна увага в ході засідання комітету надавалася питанням виконання рішення попереднього засідання цього органа в Баку. В результаті проведеної роботи було схвалено рекомендації про скликання другого засідання керівників прикордонних відомств країн ГУУАМ у вересні 2002 року в Тбілісі та чергового засідання робочої групи ГУУАМ по боротьбі з тероризмом, організованою злочинністю і поширенням наркотиків — у жовтні поточного року в Баку. На цих засіданнях розглядатимуться конкретні проекти співробітництва в сфері боротьби з тероризмом, забезпечення прикордонного контролю і безпеки транспортних коридорів країн ГУУАМ.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №43-44, 16 листопада-22 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво