Дії проросійських партій 9 травня у Львові підтримує 1% львів'ян - соцопитування - Політика - dt.ua

Дії проросійських партій 9 травня у Львові підтримує 1% львів'ян - соцопитування

2 червня, 2011, 11:57 Роздрукувати

Дії проросійських партій 9 травня у Львові підтримує лише 1% жителів міста, а 52% львів'ян вважають їх головними винуватцями зіткнень. Про це свідчать дані опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг».

Підтримка другої сторони конфлікту, партії «Свобода», значно вища - 39%, однак стільки ж львів'ян (39%) не підтримують дії цієї партії.

При цьому 38% опитаних львів'ян підтримують дії міського голови Андрія Садового у подіях, пов'язаних з 9 травня у Львові, не підтримують - 30%.

Дії голови обласної держадміністрації Михайла Цимбалюка на 9 травня підтримують лише 17% львів'ян не підтримують - 45%.

Дії міліції підтримують ще менше - 11%, а не підтримують майже 70%.

Абсолютна більшість (83%) опитаних львів'ян погодилися з тезою, що на 9 травня у Львові відбулася спланована провокація, у результаті якої відбулися зіткнення. Не погодилися з тезою лише 7%, ще 11% не визначилися з цього питання. З тезою погодилися навіть дві третини прихильників КПУ і майже 60% - Партії регіонів.

Більше половини львів'ян (52%) вважають проросійські партії головними винуватцями зіткнень. Третина опитаних (34%) вважають, що провина у конфлікті лежить на президентові, майже стільки ж (33%) на правоохоронних органах, 29% - на Верховній Раді. Кожен п'ятий (20%) вважає, що винні політтехнологи. Водночас 15% львів'ян переконані, що головними винуватцями зіткнень на 9 травня у Львові є партія «Свобода» та інші націоналістичні сили. 11% бачать провину голови ОДА, 8% - міського голови.

Нагадаємо, що Генеральна прокуратура України вважає винною в інцидентах у Львові на 9 травня місцеву владу.

Соціологічне дослідження проводилося групою "рейтинг" 19 - 26 травня 2011 року серед львів'ян віком від 18 років. Вибіркова сукупність: 800 респондентів. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю згідно з опитувальником (face to face).

Помилка репрезентативності дослідження: для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,8%, для значень близьких до 30% - не більше 2,4%, для значень близьких до 10% - не більше 1,7%.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >