Держприкордонслужбі України допоможуть агенти прикордонного контролю з США

Поділитися
Держприкордонслужбі України допоможуть агенти прикордонного контролю з США Дейнеко з делегацією офіцерів знаходиться в США
Колеги по охороні кордонів своїх країн будуть працювати над апробацією в Україні нової моделі прикордонного контролю

Представники Прикордонно-митної служби США допоможуть українським прикордонникам в апробації нової моделі охорони кордону на одній з ділянок, заявив голова Держприкордонслужби України Сергій Дейнеко.

Дейнеко з делегацією офіцерів Держприкордонслужби України перебувають з робочим візитом в США, повідомив він на своїй сторінці в Facebook.

"Мав можливість разом з офіцерами Держприкордонслужби детально вивчити особливості роботи прикордонно-митної служби США. Це безцінний досвід, адже фактично знаходилися на одній з найскладніших ділянок - кордоні з Мексикою.

Американські охоронці кордону ознайомили нас з організаційно-штатною структурою та завданнями підрозділів, які прирівнюються до наших прикордонних загонів і відділів прикордонної служби. Окремо мали можливість спостерігати як підтверджують свою фахову майстерність і навчаються агенти прикордонного патруля, як здійснюється пошук правопорушників і прикордонний контроль та які сучасні технічні засоби використовуються в охороні кордону. Серед останніх - це також мобільні рентген апарати і обладнання для віддаленого контролю за ділянками.", -зазначив голова Держприкордонслужби.

Дейнеко підкреслив, що отримані в ході робочого візиту знання будуть активно впроваджуватися в Держприкордонслужбі.

"Зокрема, на одній з ділянок продовжимо апробувати нову модель охорони кордону, і в цьому нам допоможуть саме представники Прикордонно-митної служби США", - зазначив він.

Екіпажі малих броньованих катерів "Кременчук" і "Лубни" провели в Азовському морі навчальні маневри з практичними стрільбами з кормового і носового артилерійських модулів, повідомляє прес-служба штабу операції Об'єднаних сил на сторінці в Facebook.

У навчаннях також брала участь морська авіація, в тому числі вертоліт Мі-14 морської авіаційної бригади ВМС Збройних сил України.

Нині триває робота над створенням бази Військово-морських сил в Азовському морі для протидії морській агресії РФ.

Наприкінці минулого року набув чинності закон "Про прилеглу зону України". Згідно з документом, контрольована Україною територія моря збільшується вдвічі – з 12 до 24 морських миль. Закон також важливий в контексті протистояння російській агресії. Тепер у прилеглій зоні ДПСУ може зупиняти для контролю або заарештовувати судна за винятком військових та інших кораблів, які використовуються з некомерційною метою.

Докладніше про перспективи розвитку українського військового флоту читайте у статті Валентина Бадрака "Морський вузол" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі