Держкомітет природних ресурсів ліквідовується, а його функції переходять до Міністерства охорони навколишнього середовища - Політика - dt.ua

Держкомітет природних ресурсів ліквідовується, а його функції переходять до Міністерства охорони навколишнього середовища

22 квітня, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №15, 22 квітня-6 травня

Президент України Віктор Ющенко підписав указ, відповідно до якого ліквідовується Державний комітет природних ресурсів, а його функції й обов’язки покладаються на Міністерство охорони навколишнього середовища...

Президент України Віктор Ющенко підписав указ, відповідно до якого ліквідовується Державний комітет природних ресурсів, а його функції й обов’язки покладаються на Міністерство охорони навколишнього середовища.

Відповідно до указу, повідомляє прес-служба Президента, Мінохорони навколишнього середовища визначене спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади з геологічного вивчення і забезпечення раціонального використання надр, а також топографо-геодезичної і картографічної діяльності.

Міністерство також спрямовуватиме і координуватиме діяльність Держкомітету з водного господарства, Держкомітету лісового господарства, Держкомітету з земельних ресурсів. Таку діяльність міністерство здійснюватиме шляхом формування держполітики у відповідних сферах і здійснення контролю за її реалізацією, внесення на розгляд уряду розроблених цими органами проектів нормативно-правових актів, визначення порядку обміну інформацією між міністерством і цими органами, затвердження структури цих органів, внесення пропозицій прем’єр-міністру про призначення і звільнення з посад Президентом країни керівників цих органів.

Кабінету міністрів у тримісячний термін доручається, зокрема, визначити перелік об’єктів держвласності, що передаються в управління міністерства, переглянути граничну чисельність працівників міністерства.

Уряд також має забезпечити у встановленому порядку передачу міністерству повноважень щодо управління державними корпоративними правами Національної акціонерної компанії «Надра України».

Кабмін зобов’язаний внести пропозиції про внесення змін у законодавчі акти для уточнення функцій Держкомітету із земельних ресурсів з метою відокремлення функцій держконтролю за використанням і охороною земель і держреєстрації майнових прав на нерухоме майно, їх обмеження та правові дії щодо такого майна.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво