Депутат попередила про небезпеку розриву дипломатичних відносин з РФ

Поділитися
Депутат попередила про небезпеку розриву дипломатичних відносин з РФ Климпуш-Цинцадзе вважає ідею розриву дипломатичних відносин з Кремлем популізмом © Іванна Климпуш-Цинцадзе / Facebook
Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомила подробиці розгляду проекту в парламентському комітеті.

У разі розриву дипломатичних відносин із Росією Україна не зможе надавати консульську підтримку своїм громадянам, які піддаються кримінальному переслідуванню та незаконно утримуються на території РФ.

Крім того, це дасть зайвий привід Кремлю заявити про зрив Мінських домовленостей Києвом.

Про це народний депутат від "Блоку Петра Порошенка", член парламентського комітету у закордонних справах Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомила на своїй сторінці в Facebook у ніч на четвер, 31 березня.

"Хто сумнівається в тому, що країна, яка зґвалтувала міжнародне право, незаконно анексувавши Крим, вчинивши агресію проти України,... при оголошенні навіть наміру Верховної Ради розірвати дипломатичних відносин, почне негайно здійснювати репресії проти наших громадян, які з тих чи інших причин перебувають на її території?", – поставила риторичне запитання депутат.

За словами Климпуш-Цинцадзе, із семи присутніх на засіданні депутатів проект постанови підтримали її автори Оксана Корчинська ("Радикальна партія") і Володимир Парасюк (позафракційний), а також Борис Тарасюк ("Батьківщина") та Володимир Ар'єв (БПП). Причому останній проголосував "за" помилково і тому намагався відкликати свій голос.

"Володимир Ар'єв... зайшов в зал засідань практично наприкінці оголошення варіантів рішення, не розібрався з формулюванням голосу і підняв руку "за". А коли зрозумів, що сталося, відкликав свій голос. Але тут зіграли "політики" Ігор Гузь та Віктор Вовк, просто покинувши зал і зірвавши кворум", – пояснила депутат.

Ганебні політичні ігрища! Сьогодні чергову дешеву піар акцію влаштували популісти в образі Корчинської, Парасюка та Іго...

Опубліковано Ivanna Klympush-Tsintsadze 30 березень 2016 р.

Нагадаємо, 30 березня комітет Верховної Ради у закордонних справах схвалив проект постанови про припинення дипломатичних відносин із Російської Федерацією. Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, в січні 2015 року Верховна Рада України визнала Російську Федерацію державою-агресором, яке "всебічно підтримує тероризм і блокує діяльність Ради Безпеки ООН, чим ставить під загрозу міжнародний мир і безпеку".

27 січня 2015 року Верховна Рада прийняла постанову про визнання Російської Федерації країною-агресором. У постанові ВР закликає парламенти іноземних держав та міжнародні організації також визнати Росію країною-агресором, посилити тиск на неї і визнати терористичними організаціями "ДНР" і "ЛНР".

Переважна більшість (70,3%) громадян України вважають, що Росія є державою-агресором і стороною конфлікту на Сході України, свідчать дані опитування Центру Разумкова.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі