Данилишин очолив Українську європейську перспективу у вигнанні - Політика - dt.ua

Данилишин очолив "Українську європейську перспективу" у вигнанні

12 травня, 2011, 12:55 Роздрукувати

У Празі почала роботу нова міжнародна громадська організація «Українська європейська перспектива». Одним з її керівників став колишній міністр економіки України Богдан Данилишин, який на початку січня цього року отримав політичний притулок у Чехії.

"« Українська європейська перспектива» ставить за мету формування в Україні європейських цінностей, формування європейського рівня свідомості наших громадян і твердження того, що тільки європейський вектор розвитку буде тим орієнтиром, який забезпечить надалі демократичний розвиток України", - заявив Б.Данилишин в інтерв'ю "Радіо Свобода".

Він уточнив, що «Українська європейська перспектива» зареєстрована у Чеській Республіці як міжнародна неурядова, неприбуткова організація.

"Ми будемо ставити собі за мету саме об'єднування наших громадян навколо загальноєвропейської системи цінностей, - громадян України, громадян інших держав, які співчувають Україні, які хочуть демократичного розвитку України для утвердження в нашій країні демократії, рівноправності, свободи слова, інших переваг, які зараз складають європейськість, сам спосіб життя, який склався у країнах Європейського Союзу", - розповів опальний екс-міністр.

За його словами, "УЄП" буде займатися, зокрема, підтримкою українських громадян за кордоном, підготовкою документальної бази для створення зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом, налагодженням механізмів співпраці між підприємницькими структурами України і Європейського Союзу, у тому числі і Чеської Республіки.

"У найближчий період ми плануємо організувати великий економічний форум «Україна - Прага - Київ Invest», цей захід готується на жовтень цього року і ми хочемо, щоб цей захід більш детально показав Україні її можливості, її переваги. Потрібно відкрити Україну для підприємців та з Чехії, і з інших країн", роз'яснив Б.Данилишин.

За матеріалами: /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >