Більшість українців підтримують Угоду про зону вільної торгівлі з Євросоюзом - Політика - dt.ua

Більшість українців підтримують Угоду про зону вільної торгівлі з Євросоюзом

6 жовтня, 2011, 11:44 Роздрукувати

Більше половини (56%) українців підтримують підписання Угоди про зону вільної торгівлі з Євросоюзом, не підтримують - 26%, не визначилися - 18%. Про це свідчать дані опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

© Андрій Товстиженко, ZN.UA

Одночасно 53% опитаних українців підтримують вступ України до Митного союзу з Росією, Білоруссю і Казахстаном, не підтримують - 28%, не визначилися - 19%.

Таким чином, не менше 30% українців одночасно підтримують і вступ України до Митного союзу і підписання Угоди про зону вільної торгівлі з Євросоюзом.

Враховуючи такі особливості відповідей серед українців, респондентам було поставлено пряме запитання. У результаті 39% відповіли, що для України вигідніше підписання Угоди про зону вільної торгівлі з Євросоюзом, аніж з Митним союзом. При цьому 34% дотримуються протилежної думки, 27% - не змогли визначитися.

Як відзначають соціологи, чим молодші респонденти, тим більше серед них прихильників підписання Угоди про зону вільної торгівлі з Євросоюзом (від 47% у віці 18-29 років до 27% - серед пенсіонерів). Відповідно чим старші респонденти, тим більше вони за Митний союз (від 43% серед пенсіонерів до 27% - серед молоді).

Опитування проводилося соціологічною групою «Рейтинг» 17-27 вересня 2011 року. Аудиторія дослідження: населення України віком від 18 років і старше. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв'ю згідно з опитувальником (face to face). Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,2%, для значень близьких до 30% - не більше 2%, для значень близьких до 10% - не більше 1,3 %, для значень близьких до 5% - не більше 1%.

 

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >