Азаров вирішив ще на 5 мільйонів купити хоч якогось компромату на Тимошенко - Політика - dt.ua

Азаров вирішив ще на 5 мільйонів купити хоч якогось компромату на Тимошенко

28 жовтня, 2011, 06:54 Роздрукувати

ДП «Ресурспостач» Державного агентства резерву 20 жовтня уклало угоду з юридичною компанією «Akin Gump Strauss Hauer & Feld, llp» на послуги з представництва в міжнародних судах щодо повернення бюджетних коштів. Вартість угоди склала 4,95 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

© Андрій Товстиженко, ZN.UA

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі «у одного учасника», оскільки «Ресурспостач» купує дані щодо діяльності уряду Юлії Тимошенко, які не були включені до попереднього звіту міжнародних слідчих.

Кабінет міністрів постановою від 8 грудня 2010 року зобов’язав ДП «Ресурспостач» вжити заходи для проведення із залученням міжнародних експертів перевірки ефективності використання бюджетних коштів у 2008-2009 роках і 1 кварталі 2010 р. та шляхом перерозподілу коштів Стабілізаційного фонду направив кошти ДП «Ресурспостач» для розрахунку з компанією «Trout Cacheris PLLC» (м. Вашингтон).

ДП «Ресурспостач» в грудні 2010 р. уклало з компанією «Trout Cacheris PLLC» договір на проведення аудиту, в якому визначено порядок залучення до виконання юридичної фірми «Akin Gump Strauss Hauer & FELD lip» та слідчої фірми «KROLL, INC».

Компанія «Trout Cacheris PLLC» виконала свої зобов’язання за договором від 30.12.2010 р. у повному обсязі. Постановою від 25 липня уряд затвердив порядок використання коштів «Ресурспостачем» для розрахунків зі слідчими компаніями.

В серпні з’ясувалось, що до звіту була включена не вся інформація.

«Компанія “Akin Gump Strauss Hauer & FELD llp» брала участь на всіх етапах перевірки, а також у підготовці звіту. З технічної точки зору вона є найбільш обізнаною в обставинах справи щодо наявних матеріалів. Крім того, як стверджують представники Akin Gump Strauss Hauer & FELD llp, вони володіють додатковою інформацією, що не була предметом договору та не була включена у Звіт (п. 2 Листа від 3 серпня 2011 р), і що в сукупності становить повну доказову базу. На думку представників «Akin Gump Strauss Hauer & FELD llp», в цілому ця інформація є достатньою для підготовки справи до судового розгляду та негайного звернення до судових інстанцій», – йдеться в обґрунтуванні.

У 2010 році з компанією «Akin Gump Strauss Hauer & FELD llp» угоди на розслідування діяльності урядових установ у 2008-2009 роках та першому кварталі 2010 року укладали Міністерство з надзвичайних ситуацій (3,5 млн грн., справа про «Швидкі») та ДП «Укрвакцина» (1,9 млн грн., справа про вакцини).

Раніше ЗМІ писали, що «незалежний аудит діяльності уряду Юлії Тимошенко», який проводили кілька іноземних компаній, обійшовся державі щонайменше у  млн. При цьому наголошувалося, що Україна могла і не витрачати ці гроші, оскільки оприлюднені аудиторами факти раніше розголосили правоохоронні органи.

За матеріалами: /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >