АРТПІДГОТОВКА? - Політика - dt.ua

АРТПІДГОТОВКА?

22 березня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №11, 22 березня-29 березня

Глава адміністрації Президента, лідер блоку «За Єдину Україну!» Володимир Литвин вважає, що результати парламентських виборів в Україні сфальсифікувати неможливо...

Глава адміністрації Президента, лідер блоку «За Єдину Україну!» Володимир Литвин вважає, що результати парламентських виборів в Україні сфальсифікувати неможливо.

У п’ятницю на «прямій лінії» із читачами газети «Комсомольская правда в Украине» В.Литвин зазначив, що не можна заперечувати цікавості світового співтовариства до виборів в Україні.

Водночас він, за його словами, помічає дещо «упереджене ставлення» до виборів. «У мене інколи складається враження, що вони будуть визнані демократичними і прозорими, лише якщо переможе одна сила», — сказав В.Литвин.

«Але я переконаний: говорити про те, що вони будуть фальсифіковані, — означає принижувати виборців, український народ у тому, що вони не здатні правильно оцінити партії, блоки та кандидатів», — підкреслив він.

Відповідаючи на запитання читачів, В.Литвин погодився з думкою, що сьогодні «є таке явище, коли змагаються (на виборах. — ІФ) не ідеї, не позиції, а гаманці».

На думку лідера блоку, деякі кандидати прагнуть потрапити в парламент для отримання недоторканності, аби «енергійніше вирішувати свої бізнесові проблеми».

Виборці, вважає він, повинні проаналізувати ситуацію і зробити свій вибір «за велінням совісті і серця».

В.Литвин також висловив думку, що зараз у виборчій кампанії настає момент, «коли чорний піар спрацьовує на плюс не лише лідера «Нашої України» Віктора Ющенка, а й для інших». При цьому він заявив, що «категорично проти» використання таких технологій.

За словами В.Литвина, «треба пережити цю хворобу нашого росту».

Водночас він висловив переконання, що більшість виборців уже визначилися зі своїм вибором, і «ці інсинуації» навряд чи можуть уплинути на їхню думку.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >
Вам також буде цікаво